Zimné módne trendy: musí mať čierne sametové kabáty pre rok 2018

TK
Christian Vierig / Getty Images

Elana Zajdmanová

22. januára 2018 @ 18:15
Každý produkt, ktorý sme vybrali, bol nezávislým výberom a hodnotením nášho redakčného tímu. Ak uskutočníte nákup pomocou príslušných odkazov, môžeme získať províziu.

Teraz, keď je zima v dohľadnej budúcnosti, je dôležité, aby sme sa ubezpečili, že náš kabát je silný. Tie úžasné dvojvrstvové kašmírové svetre, ktoré ste si kúpili s funky vzorkou? Nikto ich nevidí, keď pobežíte po meste s pufferom, ktorý všetko pokryje.

Čierne sametové kabáty sú celkom pravdepodobne jedinou kabátou, ktorú môžete nosiť na telocvični, kanceláriu alebo čiernu kravatu. Porozprávajte sa o tom, ako sa dostanete na tvoju dolinu. Pre nás nemôžeme premýšľať o lepšej investícii, aby sme sa v tejto sezóne rozčuľovali, než o jednu vrstvu, ktorú by každá žena mala vlastniť vo svojom šatníku. Či už dávate prednosť dlhému, krátkemu, stredne dlhému alebo kimonotickému štýlu, zaujali sme niektoré z našich favoritov, aby sme si kúpili práve teraz a poľavovali navždy. 

 

VIDEO: Čo robí džínsy drahé?

 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

77 + = 87

map