Zistili sme, kde nakupuje SJP všetky svoje šperky

Sarah Jessica Parker
Marie Šimonová / Getty

Ruthie Friedlander

23. mája 2017 o 15:00
Každý produkt, ktorý sme vybrali, bol nezávislým výberom a hodnotením nášho redakčného tímu. Ak uskutočníte nákup pomocou príslušných odkazov, môžeme získať províziu.

Keď Sarah Jessica Parker nosí niečo, okamžite sa pridá k našim nákupným zoznamom. Keď nosí niečo znova a znova? No, potom je to viac “potreba mať” než “pekné mať.”

Dokonca ešte predtým, ako sa v našich obývačkách objavila Carrie Bradshawová, posadnutá móda, obdivovali sme štýl SJP, ktorý vždy obľuboval príslušenstvo. Topánky, šperky, tašky … to vymenujete, Parker to mal v piky. Vytvorila si svoj prvý pár Manolos, ušetrala si tvoju prvú luxusnú kabelku a teraz nám ukázala, čo by mala byť ďalšia investícia.

Vstúpte do značky Larkspur & Hawk, jemnej šperky, ktorá čerpá inšpiráciu zo starožitností. Zakladateľka Emily Satloff vytvára ručne vyrobené kusy z drahých kovov a drahých kameňov, pričom používa fóliovú techniku, ktorá dáva každému kusu unikátny efekt značky “halo”. Veľmi elegantné. Chcete vedieť, čo ešte je elegantné? Na základe nášho rozsiahleho výskumu fotografií sa javí ako obľúbená značka šperkov SJP. A ak je pre ňu dosť dobrý …

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

64 − = 60

map