Zoznámte sa s 8 novými “It” plavky značiek leta

najteplejšie Swim Brands - LEAD
zdvorilosť

Andrea Cheng

03.06.2016 @ 7:15 hod

Nová sezóna vyžaduje nové plavky – od nových značiek plaviek. Rovnako ako milujeme našu triedenú a pravú klasiku, je tu niečo o láske nového vzhľadu, ktorý je úplne neodolateľný. Najnovšia vlna dizajnérov plaviek (niektoré novo spustené, niektorí, ktorí neustále získavajú dynamiku len za rok) má plavecký svet abuzz, s úvodom k elegantným, minimalistickým siluetám, bezrizikovým základom a reverzibilným archi-tektonickým dielom, ktoré sa tiež môžu pochváliť – pracovné látky.

Jeden z našich obľúbených? Dizajnér Alexandra Alvarez z Alixu, majsterka za obľúbenými kostýmami Kendall Jenner a Kim Kardashian West, postavila na jej talentu na navrhovanie jedno-kusov a priniesol ich z ulíc na pláž s cool kabriolet dizajn a zábavné farebné palety. A to nie sú len návrhy, ktoré nemôžeme dostať dosť. Bikyni, online značka, ktorá bola spustená minulý rok, má geniálny nástroj na miešanie a priraďovanie, ktorý je veľmi návykový (boli ste upozornení).

Ak sa chcete vymaniť z vašej plaveckej rutiny, prejdite a ukážte (a nakupujte!) 8 značiek plaviek, ktoré vám toto leto robia jeden štýlový splash..

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

33 − 23 =

map