Zoznámte sa s kostýmom, ktorého ste nikdy nevedeli, viete

panenský Suicides LEAD
© Paramount Classics / Zdvorilosť Everett Collection

Ruthie Friedlander

4. novembra 2016 v 4:15 hod

Viete, keď sledujete film a chcete, aby ste mohli “získať kredity”? Vezmeme Audrey Hepburnovú Vtipná tvár. Kde môžem získať všetky tie šaty? Zákazníci, ktorí pracujú na módnych filmoch, hudobných videách a televíznych reláciách, urobili niektoré z najpozoruhodnejších záberov doteraz (a áno, patrí to moment Chanelovej beretky Anny Hathawayovej Diabol nosí pradu).

Vstúpte do Nancy Steinerovej: žena, ktorá zodpovedá za skoro všetko vaše obľúbené filmy a hudobné videá vyzerá. Ak ešte neviete jej meno, spali ste. Tielko Abigail Breslin sa nosilo Malá Miss Sunshine? Jej výber. Polokošetové šaty v hudobnom videu No Doubt “Do not Speak”? No, to skutočne prišlo priamo z jej skrine.

VIDEO: ríše Kostýmový dizajnér Paolo Nieddu odhaľuje svoj obľúbený film niekedy

 

Vyčerpá nás pre najnovší projekt, veľmi očakávaný Twin Peaks redux v budúcom roku, hovorili sme s Steinrom o šiestich najpamätnejších projektoch. Prejdite nižšie pre všetky podrobnosti o kostýmoch priamo od samotnej Steinerovej.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 1 = 3

map