Najlepšia krása kúpiť víťazné očné linky InStyle’s Beauty Writer prisahá

Keď príde na očné linky, nepripájam sa k jedinému vzhľadu. V závislosti od mojej nálady čerpám z precízneho Alexa Chung-esque cat-flick alebo rozmazaniu po línii riek, aby som dostala konečnú podobu Kate Moss, ktorá kričí “nezačínajte so mnou”.

Bez ohľadu na to, čo je v dnešnej dobe, chcem ceruzku, na ktorú sa môžem spoliehať, aby som to všetko urobil, aby som do mojich prasknutých tašiek na make-up nepletil viac podšívok. Nechajte to Mossovej make-upovej umeleckej osobnosti Charlotte Tilbury, vytvorte očné linky pre jej make-up a líniu starostlivosti o pleť, ktorá stelesňuje všetko, čo som vždy chcel v ceruzke.

SPOJENÁ: Liečba akné na mieste V štýleDigitálny editor krásy prisahá 

Rock ‘n’ Kohl Iconic Liquid Eye Pencil je na rozdiel od svojich kohlových náprotivkov. Krémová formulácia sa kĺže ako gél alebo kvapalina, ale má všetko fajčenie kohlovej ceruzky mínus kriedovitosť. Jeho hybridná povrchová úprava umožňuje kresliť ostrý, čistý mačací oko alebo bez námahy skĺznuť vodítka a vodu v niekoľkých rýchlych prúdoch (naozaj to môžem potvrdiť). A zatiaľ čo veľa ďalších ceruziek si vyžaduje upokojenie uprostred dňa, táto vložka je ako vaša obľúbená dvojica džín: Vyzerá to len lepšie s opotrebovaním. Ale to, čo naozaj zapečatilo moju milostnú záležitosť s Rock’n’Kohlom, je jeho bohatá, čiernejšia ako čierna farba, ktorá nezmizne, bez ohľadu na to, ako dlho ju nechám.

charlotte Tilbury Rock 'n' Kohl Iconic Liquid Eye Pencil
Zdvorilosť
Charlotte Tilbury
$ 27

NAKUPUJ TERAZ

Keď hovorím o legendách, nie som jediný, čo je posadnutá Tilburyho oko. Liner získal pečať schválenia kozmetického priemyslu tým, že ho korunoval V štýle2017 Najlepšie krásy nakupuje. Po mesiacoch skúšok a skúšok vyšiel Tilbury Rock ‘n’ Kohl Liquid Eye Pencil na vrchole ako krém na očné krémy.

VIDEO: Ako získať plný Glam Look za menej ako 35 dolárov

Zdvihnite so sebou pohárik na koniec očných lupienkov, čo vás neskoro pre prácu.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

1 + = 3

map