10 položiek riadu, ktoré ste nikdy nevedeli, že potrebujete predaj

TK
Getty

Rachel Crocetti

Mar 31, 2017 @ 11:45 hod
Každý produkt, ktorý sme vybrali, bol nezávislým výberom a hodnotením nášho redakčného tímu. Ak uskutočníte nákup pomocou príslušných odkazov, môžeme získať províziu.

Každá kuchyňa má základy – panvice, panvice, misky a listy cookie. Avšak, ak si dovolíte vyčleniť na nové a zaujímavé položky riadu, vaše možnosti varenia sa zdvojnásobia.

Nechaj ma vysvetliť. Zatiaľ čo obvykle používate klasickú guľovú panvicu na varenie jednoduchého miešania, tradičné wok môže byť lepšou voľbou. Jeho zaoblené dno a vysoké strany umožňujú, aby ste naraz zapadli viac ingrediencií, bez toho, aby ste prelietli a neporiadali na stôl.

VIDEO: Tu je, kedy to stojí za to kúpiť organické

 

Existuje tona riadu výrobkov, ktoré budú úplne diverzifikovať vaše kuchynské vybavenie. Možno ste ani nevedeli, že niektoré z nich existujú! Bloomingdale je v súčasnosti hosťujúcimi svojimi priateľmi a rodinným predajom a takmer všetko riadu je v predaji. Teraz je čas nakupovať, ľudia.

Tieto položky sú ideálne, ak hľadáte nejaký dospelý riad alebo chcete nájsť jedinečnú položku pre svadobný darček. Pozrite sa na pár našich obľúbených položiek.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

9 + 1 =

map