12 Perfektné narodeniny darčeky pre Váhu vo vašom živote

váhy Gifts
Zdvorilosť

Shalayne Pulia

22. september 2017 @ 18:45
Každý produkt, ktorý sme vybrali, bol nezávislým výberom a hodnotením nášho redakčného tímu. Ak uskutočníte nákup pomocou príslušných odkazov, môžeme získať províziu.

Sme oficiálne vstupujú do narodeninovej sezóny pre všetky milé Libras vo vašom živote. Vzdušná značka mala dosť za rok s Jupiterom, planétou šťastia, vo Váhach až do 10. októbra (po prvýkrát za viac ako desať rokov) a zaslúži si to.

Toto znamenie (23. september – 22. október) je známe ako sociálne, pokojné, štýlové a spravodlivé. Ako to naznačuje jej symbol vyváženia váhy, ona túžia po harmónii vo všetkých aspektoch svojho života. Tento vášnivý klenot tiež miluje dopracovať sa k jemnejším veciam a oceňuje krásu vo všetkých formách.

Keď hľadáte kúpiť jej darček k narodeninám, zamerajte sa na darčeky, ktoré jej živia lásku k elegancii, zábavu a rovnováhu. Pokúste sa oslniť ju nádhernou vázou (plnou čerstvých kvetov), ​​drahokamovými šperkami (samozrejme v opale), elegantnou doskou na syry (pre všetky jej večery zábavné) alebo elegantnou kvetinovou moto bundou (to najlepšie z oboch svetov) vymenovať zopár.

SÚVISIACE: Čo Slnečné zatmenie znamená pre každý astrologický znak

Prejdite nižšie a uvidíte ešte viac darčekov, ktoré každý Libra bude obdivovať.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

74 + = 77

map