13 sexuálnych hračiek, ktoré dávajú vášmu vibrátoru bežať za svoje peniaze

sex and the City Vibrator 
HBO

Marianne Mychaskiw

28. septembra 2017 @ 4:45 hod
Každý produkt, ktorý sme vybrali, bol nezávislým výberom a hodnotením nášho redakčného tímu. Ak uskutočníte nákup pomocou príslušných odkazov, môžeme získať províziu.

Hovorme o sexe.

Ak nechcete zablokovať schopnosť klasického vibrátora, ktorý ste držali v zásuvke na spodnú bielizeň, existuje široký svet sexuálnych hračiek a príslušenstva tam vonku a bez ohľadu na to, do akej miery ste, ste si celkom istí, že budete môcť nájdite niečo, čo bude potichu vašej fantázie-hre úplne zamýšľané. Technológia sexuálnych hračiek sa zdá, že sa vyvíja tak rýchlo ako v prípade ďalšieho iPhone, a zatiaľ čo dildo bez ozdôb bude vždy blízko a drahé pre naše srdcia, nová škola bezdrôtových, dotykových a dokonca hudobne kontrolovaných hračiek má rozhodne nás zaujímalo.

Tak prečo sa obmedziť? Prejdite dole a nakupujte niekoľko našich mimoriadnych favoritov, z ktorých všetci stoja ako hodnotní konkurenti vášho vyskúšaného a pravého vibrátora Rabbit. 

VIDEO: Ako nájsť G-spot

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 7 = 3

map