Štýlové okuliare na spadnutie, ktoré vás budú chcieť nechať svoje kontakty doma

tk
Christian Vierig / Getty

Lashauna Williams

12. septembra 2017 @ 20:00
Každý produkt, ktorý sme vybrali, bol nezávislým výberom a hodnotením nášho redakčného tímu. Ak uskutočníte nákup pomocou príslušných odkazov, môžeme získať províziu.

Ľudia, ktorí každodenne nosia okuliare, vedia, že je dôležité mať šikovný pár (alebo dva alebo tri!) Rámcov, ktoré sa dokonale hodia k čomu. Aj keď možno budete chcieť praktické okuliare, určite si želáte aj štýlový pár, ktorý vašu osobnosť prežije.

Okuliare, podobne ako hodinky, sú jedným z mála doplnkov, ktoré sú skutočne funkčné. A v prípade okuliarov je to ešte dôležitejšie, pretože pomáha s víziou. Ale dosť technických informácií, povedzme, prečo sme tu: módne okuliare!

Nová výplň rámov na jeseň nie je len v pohode, ale bude vyhovovať špecifickému osobnému štýlu. Zaokrúhľovali sme ich: mačacie oko, okrúhle rámy, kovové rámy, acetát, výtlačky a pevné látky. Ak to hľadáte, máte pokryté.

VIDEO: Purrfect slnečné okuliare Cat-Eye

 

Pre tých, ktorí nemusia byť dosť dobrodružní, aby mohli ísť odvážne, skúste prejsť buď na svoju obľúbenú farbu, alebo na nový tvar a nie obaja spolu. Týmto spôsobom sa dostanete k ozdobeniu vašich rámov bez toho, aby ste museli kompromitovať praktickosť.

SÚVISIACE: Pod-$ 200 farebné okuliare slnečné okuliare Rock tento rok v lete

Pozrite sa na úžasné snímky nižšie pre niektoré inšpirácie okuliare.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

61 − 58 =

map