11 osobností robí dvojitý poplatok ako obaja moderátori a nominovaní na ceny 2016 Emmy

Emmy's Double Duty Celebrities - LEAD
Tristan Fewings / Getty; Randy Holmes / ABC; Matt Winkelmeyer / Getty

Olivia Bahou

16. septembra 2016 @ 19:30

Už vieme, ktorí herci budú vidieť veľa času na obrazovke v nedeľu v roku 2016 Emmy Awards. Séria fanúšikov Hra o tróny a Ľudia v. O.J. Simpson vedú balenie s 23 a 22 Emmy noms, respektíve zabezpečujú, že ich nominované hviezdy ako Maisie Williams, Emilia Clarke a Sterling K. Brown budú centrom pozornosti na show.

Amy Schumer má v tomto roku najviac nominácií akéhokoľvek herca, pričom štyri hrá za hranie a písanie Vo vnútri Amy Schumerovej a robila ju miláčik vysielania Emmys. Laurie Metcalf, Aziz Ansari a Keegan-Michael Key boli ocenení tromi mamičkami, zatiaľ čo Allison Janney, Sarah Paulson a Rachel Bloom majú dve.

Je zrejmé, že tieto zdobené obsadenia budú hovoriť o meste na prehliadke, ale vybraný počet kandidátov už je zaručená čas na javisku. Ako by ste sa mohli spýtať, či vieme, ktoré hviezdy budú v nedeľu v noci vytiahnuť reč predtým, než budú víťazi dokonca ohlásení? Títo herci budú vykonávať dvojitú povinnosť ako kandidátov, tak aj prednášajúcich.

SÚVISIACE: Ceny Emmy: Pozrite si Zoznam nominácií 2016

Konečný zoznam prednášajúcich bol ohlásený vo štvrtok vrátane Michelle Dockery, Minnie Driver, Tony Goldwyn, Terrence Howard, Abigail Spencer, Kiefer Sutherland, rovnako ako súčasní kandidáti Tom Hiddleston, Kyle Chandler, Bryan Cranston, Claire Danes, Allison Janney Rami Malek.

Spolu s hviezdnym zoznamom hercov, ktoré predtým oznámili ako prednášajúci aj kandidáti, vrátane Tracee Ellis Ross, Keri Russell, Chris Rock, Jeffrey Tambor, Kit Harington, Kerry Washington, Anthony Anderson, Aziz Ansari, Larry David, Taraji P. Henson , Liev Schreiber a hostiteľ Jimmy Kimmel.

SOUVISLOSTI: Pohľad Späť: Najzábavnejší Emmy hostiteľské momenty počas celého roka

z Hra o trónyJe vzkriesená hviezda Kit Harington potvrdenieHlavná kandidátka Kerry Washington, tu sú kandidáti na Emmy, ktorých sme veľmi radi, že sme sa v nedeľu 18. septembra predstavili na pódiu (ako moderátori!). ET, aby zistili, či takisto nabudú sošku.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

47 + = 48

map