5 vecí, ktoré nemôžeme čakať na slávnostnom otvorení olympijských hier

olympijský Opening Ceremony - Lead
Buda Mendes / Getty

Lindsay Dolak

5. augusta 2016 o 15:30

ICYMI: Oficiálne je to obdobie letných olympijských hier. A všetko začína dnes v noci o 7.00 hod. EST na NBC na slávnostnom otvorení letných olympijských hier v Riu na štadióne Maracanã v Rio de Janeiro v Brazílii. Vo večerných hodinách hier je naozaj súťaž o okázalosť a okolnosť sama osebe. Ceremónia poskytuje hostiteľskej krajine príležitosť naozaj hrať svoju kultúru a hodnoty, a keďže Brazília praskne životom, od večera očakávame veľa. “Bude to veľmi slávnostné vystúpenie a veľmi živá atmosféra,” povedal výkonný producent olympijských hier NBC Jim Bell. Zábava Weekly.

Noc bude zahŕňať tradičné prvky, ako je prepustenie holubice a samozrejme osvetlenie olympijskej pochodeň, ale tiež sľubuje niektoré vážne vzrušujúce prekvapenia a vystúpenia. Tu sme zhromaždili veci, ktoré sme najviac nadšene vidieť rozvinúť počas obradu dnes večer. Hry sa môžu začať!

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

34 − = 32

map