8 šiat Zuhair Murad, ktoré chceme nosiť J.Lo

Zuhair Murad Jennifer Lopez - Lead 2017
Jason Merritt / Getty; Allen Berezovsky / WireImage; Rodrigo Varela / Getty

Andrea Cheng

25. januára 2017 @ 5:30 hod

Fakt: Jennifer Lopez vie, čo pre ňu funguje. Je to niečo, čo prišla pred rokmi. dekády Pred. Preto vyzerá prakticky rovnako – lepšie, dokonca – ako to urobila, keď sa jej v 90-tych rokoch dala veľká (myslíme si, že je to jej tajomstvo pre mládež – či je to legitímna upírka). A čo pre ňu funguje je to: zoznam vybraných preferovaných dizajnérov a neochvejná estetika, ktorá oslavuje a preukazuje jej každú krivku.

Jeden taký dizajnér? Zuhair Murad, ktorý od začiatku dodával nekonečné množstvo úchvatných výtvorov. Niektoré sú čisté, iné sú nepriepustné, niektoré sú zdobené a všetko sú sexy (pozri vyššie, pre dôkaz). Takže samozrejme, keď kurier posielal svoje podpisové návrhy na dráhu na Couture Fashion Week, nemohli sme pomôcť, len aby sme osvetliť tie, ktoré chceme nosiť Lopez, čo asi bude, pretože je to J.Lo a ona môže. Prejdite sa a pozrite si 8 návrhov J.Lo-iest Zuhair Murad z kolekcie jarnej kolekcie 2017.

VIDEO: 8 z J.Lo-iest Zuhair Murad šaty z najnovšej kolekcie Couture

 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 51 = 52

map