9 krát Olympijský plavec Haley Anderson Swam vo štýle

Haley Anderson - Swim Lead
Harry Ako / Getty

Briana Draguca

15. augusta 2016 o 14:30 hod

Je bezpečné povedať, že voda je druhým domovom Haleyho Andersona. Olympijský strieborný medailista v roku 2012 vyrastal v Kalifornii s oceánom ako dvorčekom a rodinou, ktorá liečila plávanie ako druhú prírodu (jej staršia sestra Alyssa je tiež olympijský plavec!). 24-ročná maratónska plavka dominuje otvoreným vodným súťažiam a práve za posledné tri roky získala tri tituly otvorených vodných šampionátov – nie je žiadnym prekvapením, že sa očakáva, že bude úspešná v 10k otvorenej súťaži o vodu v Rio tento mesiac.

Dokonca aj keď sa nekonkuruje pre USA, Anderson stále trávi väčšinu svojho času vo vode. Jej nasledovníci Instagram získavajú exkluzívny pohľad na svoje vodné dobrodružstvá a nemôžeme dostať dostatok jej zbierky z plaviek. Prejdite nadol, aby ste videli deväťkrát. Anderson cestoval po svete len v módnom plavkách a bol pripravený na niekoľko veľkých bikín #inspo, práve včas pre vaše posledné tropické úteku leta.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

27 − 19 =

map