Bibbidi-Bobbidi-Boo: Lily James sa transformuje do Popelky na červenom koberci

ľalia James at Cinderella premiere
Kevin Winter / Getty Images

Andrea Cheng

Mar 02, 2015 @ 14:15 hod

Červená koberec premiéra alebo kráľovský loptu? Z hľadiska toho by to mohlo byť. Lily James priniesla svoju vnútornú princeznú na premiére v Los Angeles Popoluška v úchvatnom objemnom aqua oblaku tylu, ktorý by sa Cinderella sama záviděla. 

SPOJENÁ: Coco Rocha Design kolekcie Popoluška pre dnešnú princeznú

Očarujúce vytvorenie Elie Saab Haute Couture bolo nádherne vyšívané hodvábnymi vláknami, flitrami a kryštálmi Swarovski. Kočička si urobil meno za vyliahnutie neuveriteľných cukroviniek (pozri: nedávne víťazstvo červeného koberca Jennifer Lopez), takže nie je žiadnym prekvapením, že by Saab prevzala úlohu Jamesovej víly a zverila jej guláš sny.

Ale včera večer rozprávková móda nezačala ani neskončila šaty. Popoluška hviezdička dodala lesk s diamantmi Kwiat a očarujúcou dávkou rozmaru s fantastickou krabicovou spojkou “Time Piece” (Charlotte Olympia) ($ 995, charlotteolympia.com), ktorá bola vybavená zlatou topánkou a perleťovou cifernicou s rukami v blízkosti mŕtvice o polnoci. Bola to skutočná magická noc – hoci nie je to jediný čas, kedy sa James premenil na princeznú Disneyho na červenom koberci. Pozrite sa na ďalšie šarmantné oblečenie v našej galérii.

FOTKY: Všetky časy Lily James vyzeral ako Popelka na červenom koberci

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

40 − 34 =

map