Chicestské francúzske dievčatá, ktoré majú nasledovať na Instagram

Týždeň módy v Paríži je nakoniec tu a my sme tak pripravení na to, aby sme sa ponorili hlavne do niektorých z najlepších vystúpení Fashion Month. Ale najprv sme, samozrejme, trochu vyskúšali Instagram, aby našli najlepšie francúzske dievčatá na sociálnych médiách.

Tu je vec týkajúca sa francúzskych dievčat: Zdá sa, že ich kolektívna stratégia sociálnych médií jednoducho nie je naozaj starostlivá a dobre to ukazuje. Na každom z ich krmív je niečo ľahké. žiadna šikovná francúzska žena, ktorá by jej stoja za soľ, by strávila 20 minút a snažila sa zachytiť perfektnú selfie (tento autor však je mnohonásobne vinný z takéhoto zločinu zo sociálnych médií). 

VIDEO: Vera Wangová “Bolo to Paríž od začiatku” Jeseň 2017 Kolekcia Video

 

Určite pomáha, keď je vaše pozadie plné roztomilých malých kaviarní, úzkych, dláždených ulíc a kurióznych domov a budov; tieto ženy sú živým dôkazom toho, že naozaj nemôžete vziať zlé fotografie a to v Paríži. 

SÚVISIACE: Must-See Krása vyzerá z parížskeho módy týždeň na jeseň 2017 pristávacej dráhy

Prejdite nadol, aby ste sa bavili s týmito parížskymi krásami a všetci vám poskytnú nekonečné Instagram inšpirácie o tom, ako zdokonaliť váš francúzsky vzhľad dievčaťa. 

Jeanne Damas – @jeannedamas

Radost sveter je späť na sklade ���� @rouje

Príspevok zdieľaný Jeanne (@jeannedamas) dňa

Ako zakladateľ Rouje, Damas pozná niečo z francúzskej módy. Samotné stránky čítajú ako informačný kanál Instagram, ktorý je obchodovateľný, pričom každá fotografia je prepojená s produktovou stránkou, takže môžete bez námahy kopírovať damašský pařížský štýl. Očakávajte, že jej budúci týždeň bude Instagram zaplavený fotografiami v ulici PFW. 

Louise Follainová – @louisefollain

Novinka pre @lalovedmagazine zastrelený @grahamdunn v štýle @awildatheart

Príspevok, ktorý zdieľa Louise Follain ���� (@louisefollain)

Názor Jane Birkinovej má taký druh francúzskej krásy, ktorý sa nikde inde nenachádza, ale vo Francúzsku. Niečo okolo tých širokých očí a perfektne brúsených výstrižkov by nás mohlo zabrániť, aby sme prechádzali celé hodiny. Okrem toho máme pocit, že sa zúčastní mnohých nejexkluzívnejších prehliadok tohto týždňa – a Instagramming z prednej rady, samozrejme. 

Adèle Exarchopoulos – @adeleexarchopoulos

��

Príspevok zdieľaný adeleexarchopoulos (@adeleexarchopoulos)

Môžete rozpoznať Exarchopoulos z kriticky uznávaného filmu 2014 Modrá je najteplejšia farba, v ktorej spoluhrávala s kolegami chladnou francúzskou dievčinou Léa Seydouxovou. Odvtedy si udržiavala nízky profil, v minulom roku sa zúčastnila iba niekoľkých filmov a vysoko-módnych reklamných kampaní ako Louis Vuitton a sedela na prvom rade v LV a Puma show v PFW. 

Marie-Ange Casta – @marieangecasta

O včerajšej noci s @ chloe ❤️ �� @romain_ma

Príspevok, ktorý zdieľa Marie-Ange Casta (@marieangecasta)

Francúzsky model sa tento týždeň objavil na mnohých módnych prehliadkach a milujeme jej predný pohľad. Ona sa objavila v množstve redakčných rozložení v časopisoch ako L’Officiel a Cosmopolitan Francúzsko. Spomenulo sa, že jej staršia sestra je francúzsky model a herečka Leticia Casta? Jasne má v živote niekoľko veľkých ovplyvňovateľov a ukazuje to na jej šikovnom kŕmení Instagram. 

Iman Pérez – @imanperez

Pariis

Príspevok, ktorý zdieľa Iman Pérez (@imanperez)

17-ročný model urobil splash na mnohých frontách tohto módneho týždňa a z dobrého dôvodu. Jej otec je známym francúzskym hercom Vincentom Perezom a jej matkou je francúzsko-senegalská herečka Karine Silla. Rýchlo sa stala Jean Paul Gaultierovou músou po tom, čo začala modelovať kariéru. 

Loulou Robert – @louloubianca

Merci @ chloe a @ vogueparis pour cette soirée ❤️

Príspevok, ktorý zdieľa Loulou Robert (@louloubianca)

Odvážne obočie, hnusná, pútavá, divoké hnedé zámky – čo viac by ste mohli chcieť od vášho ďalšieho zážitku – do inšpirácie francúzskej dievčiny Instagram? Robert sa objavil v publikáciách ako Vogue Taiwan a Vogue Rusko, Glamour France, a L’Officiel, aby sme pomenovali len niekoľko.

Ana Giradot – @anagiradot

Dobrý deň La Cote d’Azur! ��������

Príspevok, ktorý zdieľa Ana Girardot (@ girardotana)

28-ročná francúzska herečka má vo svojej rodnej krajine široký záber a vo svojej kariére sa objavila v mnohých filmoch a televíznych reláciách. Okrem toho má vážne infekčný úsmev, ktorý by nás mohol zabrániť posúvať sa po celý deň jej krmivom Instagram. 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

48 + = 51

map