Couture svadobné šaty, ktoré vás bude plakať s radosťou

svadobné Couture Dresses - LEAD
Getty

Andrea Cheng

26. januára 2017 o 15:30 hod

No, nie týždeň svadobnej módy – ale mohlo to byť. Couture Fashion Week, aka couture neba napchaté do sedem-dňový akcie (aj keď, v skutočnosti, to bolo viac ako tri), je plný svadobné šaty inspo.

Ako tradícia by to mala, kuriatéri zachránia posledný vzhľad, ich majstrovské dielo, pre nevestu – šaty, ktoré sú tak osobitné v každom kroku svojej pracovnej intenzívnej tvorby, že iba príležitosť taká dôležitá ako svadobný deň bude schopná zodpovedať jej kráse , Pre Chanel Karl Lagerfeld vybral bledo ružový korzetový plášť s jemnými odstupňovanými volánkami modelovanými jeho modernou múskou Lily-Rose Depp. Pre Elieho Saaba to bol čistý korálkový vyšívaný dizajn so zodpovedajúcim závojom.

VIDEO: 21 Nezabudnuteľný vzhľad z výstavy Chanel Couture

 

Samozrejme, že nie každý dizajnér mal nevestu – a v takýchto prípadoch sme vytrhli biele, slonovinové a zdobené výtvory, ktoré by sa ľahko zdvojnásobili ako svadobné šaty. Prejdite sa pre 15 svadobných šiat z kolekcie jarných 2017 couture, ktoré vás budú plakať s radosťou v ich nádheri (a so smútkom na ich nedosiahnuteľnosť).

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

63 + = 69

map