Dajte jar v kroku s touto Swingy sukne

031914-flirty-sukne-lead2-594.jpg
ImaxTree, so súhlasom (2)

Alexandra DeRosa

20. marca 2014 @ 8:26 hod

Flirtovaná sukňa je ultra-uvoľnený štýl, ktorý musíte pobozkať tie pančucháče – nosiť dni na rozlúčku.

Choďte na sukňu s veľkým pohybom tým, že vyberiete pleat-box, nôž, alebo akordeón, ktorý prinesie švih na váš krok. A zatiaľ čo ceruzka a mini sukňa budú vždy skrinka, vezmite si skladaný kus v tohtoročnej najobľúbenejšej siluetě: midi sukne. Len sa zamyslite nad tým, ako to bude vyzerať mávajúci vo vetre – nemusíte sa obávať, ďalšia dĺžka odstráni takú miernu “ut oh, moju sukňu-je-fúkanie” panika.

Ak chcete vyvážiť plynulosť tohto štýlu šaty, vyskúšajte top, ktorý sa vpichuje v páse. Alebo postupujte podľa príkazu Dereka Lama a rozhodnite sa pre vrchol plodín, ako to urobil pre svoju kolekciu jari 2014 (na obrázku vyššie). Spojenie tohto tvaru s vrcholom plodín dáva tejto sukne štýl novú identitu, pričom ju od kancelárie-vhodný k hodinu pripravený koktail. Keď nakupujete svoju flirtovanú sukňu, dávajte pozor na umiestnenie pleteniny. Pleats, ktoré sú šité dole v páse, vyrovnávajú vaše brucho. Pripravený dať vzhľad ísť?

Tip na módu

“Aby ste vyrovnali plynulosť koktejlovej sukne, spárujte ju s vrcholom, ktorý sa vpichuje v páse.”

Tweet Toto!

Prečítajte si viac tipov o tom, ako nosiť tento trend a nakupovať, od metallics po ombre farebné a midi až mini tvary.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

36 − = 28

map