FOTKY: Najhorúcejšie vyzerá z ceny CMD Music Awards 2016 Red Carpet

CMT Arrivals Lead
Getty

InStyle Staff

08 júna 2016 @ 20:00

Hudobné ocenenia 2016 CMT sa konajú dnes večer a my sme pre divokú jazdu hudby, humoru a samozrejme červeného koberca vyzerá. Výstava bude spoluorganizovaná športovcami Erinom Andrewsom a NFL Starom J.J. Watt z Nashville’s Bridgestone Arena, vziať si šport, country hudbu a módu na jednu epickú noc. “V minulom roku som mal toľko zábavy a nemôžem sa dočkať, kedy uvidíme, aké útvary J.J. a ja sa dostanem dohromady, “povedal Andrews vo vyhlásení.

Nicole Kidman sa rozžiarila v šatách s čiernym Michaelom Korsom, s lemovaným lemom, vrúbkovaným výstrihom a kravatovým prízvukom, zatiaľ čo Carrie Underwood svieti červený (technicky, ružový) koberec v romantickom kvetinovom šatách od Mikael D s výrezmi a vysokou stehennou štrbinou.

Samozrejme, skutočná hviezdna moc sa objaví, keď sa najväčšie akty country hudby odrazia na predstaveniach, prezentáciách a prijímacích prejavoch. Kolektív CMT Awards oznámil, že Pharrell Williams sa pripojí k Little Big Town, aby vystúpil s novou skladbou mimo blížiaceho sa albumu skupiny, Wanderlust. Hviezdy ako Carrie Underwood (vyššie), Jason Aldean, Luke Bryan, Blake Shelton, Billy Ray Cyrus, Dierks Bentley, Elle King, Piata Harmónia, Keith Urban, Pitbull a Leona Lewis..

Na začiatku súťaže sa predstavia víťazné súťaže ako sú Chad Michael Murray, Kelsea Ballerini, Vince Vaughn a Lady Antebellum. Kto teda môžeme očakávať víťazstvo? Underwood dúfa, že za piatu po sebe nasledujúci “Video roka” zvíťazí a čelí proti kategóriám finalistov kategórie Shelton, Bryan, Chris Stapleton, Thomas Rhett a Tim McGraw.

Prejdite sa, ak si chcete prezrieť najhorúcejší vzhľad priamo z červeného koberca CMT Music Awards a naladiť sa na show na CMT, aby ste zistili, kto si odnesie trofeje domov.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

40 − = 30

map