Horúci, horúci odtieň, ktorý sa dostal cez 2016 Emmys Red Carpet

Neexistuje žiadny skutočný vedecký spôsob, ako merať úroveň adrenalínu na červenom koberci v roku 2016 Emmy Awards, ale ak by to znamenalo čistý počet červených šiat – farba, ktorá symbolizuje energiu, akciu a vášňu – ako akýkoľvek náznak, to bolo na najvyššej úrovni. Ako jeden z prvých troch odtieňov noci (ostatné sú žlté a biele), červené prekročilo červený koberec v každej forme, ktorú si možno predstaviť. Videli sme to ako pod šošovkou romantiky ako krásne skladané šaty a ako vedenie pre minimalizmus s super moderným, čistým šatom. 

Pán Robot‘s Portia Doubleday zasiahol sexy sofistikovanú poznámku (rovnováhu, ktorú je dosť ťažké dosiahnuť, možno by sme mohli dodať) s úspechom vo vlastnom karmínovom šatníku Giorgio Armani, ktorý má vlečený centrálny výrez a hlboký V otvorený chrbátna obrázku vyššie, vľavo), zatiaľ čo Priyanka Chopra (správny) išiel za romantiku s vlastným plisovaným Jason Wu šaty, ktoré sa prehnali s každým krokom. 

Ale to bola Tatiana Maslanyová (centrum), hviezda Osirotená čierna, vzal minimalistickú trasu s grafickým plášťom, s láskavým dovolením Alexandra Wanga. “Bolo to grafický, čistý a moderný vzhľad a hneď sme vedeli, že to boli šaty – to nebolo ničoho,” povedal Micaela Erlanger, Maslany je stylista, hovorí nám. “Chceli sme hrať estetický, a šlo o výber správnych šperkov. Tie dlhé Forevermark diamantové náušnice boli prvé, na ktoré sa snažila – mali moderný pocit a vytiahli pohľad dohromady. ”  

SÚVISIACE: Zobraziť všetko najlepšie vyzerá z 2016 Emmys Red Carpet

Emmys Fashion Red Trend - Embed
Getty (3)

Connie Britton našla v Talbot Runhof šaty, ktoré perfektne kompenzovali ohnivý odtieň s peknými detailami, ako sú volánky, panely z čipiek a ryby (vľavo). Regina King tiež jemne dotkla sirénovo-červenú farbu tým, že si vybrala šaty bez ramienok Elizabeth Kennedy, ktorá bola odtieň svetlejšia (červená). ale SNLKate McKinnonová bola v tejto odvahe bez spomienky s vrúbkovaným šarlátovo nasýteným šatom, ktorý sa zhodoval s jej červeným perom.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

6 + 2 =

map