Kendall a Gigi Wore lipové šperky na dráhe Balmain

Olivier Rousteing je #BalmainArmy späť! Supermodelový zoznam bol mimo impozantný a zbierka vyzerá, ako to bolo vyrobené pre Kim K. W., ale bolo to perfektné umenie na dvoch z najlepších svetových modelov, ktoré skutočne ukradli show. Kendall Jenner a Gigi Hadid oba urobili svoje vystúpenia Balmain na sebe, čo vyzeralo ako zlaté šperky, ktoré sa nosia medzi svojimi zakrúžkovanými perami. 

Kendall Jenner
Pascal Le Segretain / Getty
Gigi Hadid
Pascal Le Segretain / Getty

Zlúčené zlaté pancierové pancierky boli nosené Kendallom a Gigim, čím sa stali ústredným bodom zbierky a špičkovým modelom krásy, na ktorý nikdy nezabudneme. Modely kývali kovové šperky počas oboch zmien ich výbavy. 

SÚVISIACE: Pozrite si najlepší vzhľad z dráhy Saint Laurent

Zvyšok krásneho vzhľadu predstavoval nízke, elegantné ponytails s diakritikou s troma pásky, a grafické dymové oči s dvojitým mačacie oko krídla. Ako vieme, Jenner nedávno nakrájala vlasy na krátky bob, takže jej lesklé pony bolo zrejme dosiahnuté rozšíreniami. 

VIDEO: Remix na dráhe: Pozrite sa na našu recap z týždňa módy v Paríži

 

Gigi Hadid
Pascal Le Segretain / Getty

Pri posudzovaní z týždňov módy v Paríži z minulosti je to len prvý z mnohých zaujímavých krásnych momentov. 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

9 + 1 =

map