Monique Lhuillier’s Picture-Perfect Spring 2015 Svadobná kolekcia: “Ethereal Daydream”

Monique Lhuillier Bridal Spring 2015
Zdvorilosť

Andrea Cheng

16. apríl 2014 @ 11:58

Táto jarná kolekcia je môj éterický dych, “pozdravila prvá veta v prehliadkach na slávnostnej show Monique Lhuillier jar roku 2015 počas svadobného týždňa módy, a sneh, to určite bolo. Práve na tón, melodická symfónia lenoch prechádzala z ozvučenia, ako každá nevesta vznášala cestu okolo priestoru predtým, ako ju zaujala na provizórnom javisku a zasiahla malebnú pózu. tableau vivant, alebo “žijúci obraz”, predstavujúci celú svadobnú zbierku návrhára.

“V tejto sezóne som chcel urobiť portrét,” povedal dizajnér InStyle.com vzrušene zákulisím pred show. “Pozrela som portréty Johna Singera Sargenta, ktoré ma inšpirovali k vytvoreniu krásnych, éterických, regálových šatov.” Každé šaty sú viac fantastické ako posledné, akoby vychádzala z obrazu v portréte. Nechráň sa. “

Je pravdivé jej slovo, Lhuillierove výtvory predstavovali extravaganciu a eleganciu, každý vyrobený z múrov tylového, hodvábneho saténového organza a chantillyho čipky s vynikajúcou výšivkou a obrubou, pričom niektoré sa môžu pochváliť viac ako 200 yardmi tylu – hoci by ste neboli schopní povedať. “Je to všetko o vrstvení, je to o tom, ako sme vrstvy rozrezali v rôznych dĺžkach, takže necítite silný objem,” vysvetlila. “Všetky šaty sa cítia ľahké, vzdušné a bez námahy. Nie je pre mňa nič menej príťažlivé, ako vidieť, že nevesta sa snaží tak ťažko byť dokonalá.”

Zatiaľ čo všetky šaty zatvárali a žiarili svojou vlastnou cestou, bolo ťažké odlúčiť naše oči od jedného konkrétneho – hortenzie modrej. Po 12 rokoch jej podpisu ružovej, Lhuillier povedala, že je pripravená experimentovať s nečakanými odtieňmi, rozbiť sa v chladnej farbe rodiny a priniesť Lhuillier-prispôsobené odtiene mäty, pistácie, a to krásne hortenzie. “Keď som si predstavil túto tabuľku, myslel som si, že by bolo zaujímavejšie, aby bola farba súčasťou príbehu, skôr ako vidieť všetky biele – bolo to pekné odvzdušnenie,” povedala o svojom myšlienkovom procese. “Myslím, že farby sú tak jemné, že nevesty by boli otvorené, keby to skúsili.”

Nie ste celkom pripravený na blues a zeleninu na svadobný deň? Každý dizajn bude k dispozícii aj v ružovej a bielej farbe.

Na konci predstavenia bola hudba prudko skrátená – úmyselné rozhodnutie o tom, že Lhuillierová časť ukáže všetkým späť do reality: “Chcela som, aby ste sa cítili, akoby ste sa prebudili zo svojho sna a to je príbeh, ktorý som chcel povedať.”

Pripravený na snívanie? Preklikajte sa a pozrite sa na fantastickú jarnú zbierku Monique Lhuillier v roku 2015.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

26 + = 31

map