Najhorúcejšie vyzerá z ceny CMA 2016 Red Carpet

CMA 2016 - New lead
MICHAEL LOCCISANO / GETTY (2); beyonce / Instagram

Hana Asbrinková

02 novembra 2016 @ 19:00

Nashville sa zapája ako jedna z najväčších nocí v krajine hudby začína mimo Bridgestone Arena. Všetky oči sú na červenom koberci pre Country Music Association Awards 2016 ako umelci, moderátori a účastníci, aby ich cestu vnútri.

Hlavnou témou 50. ročníka CMA je Forever Country a bude spoluorganizované veteránom duo Carrie Underwood a Brad Paisley, ktorí sa už deviatym po sebe nasledujúcim rokom vracajú.

Určite bude veľká noc pre show, ktorá oslavuje svoj milník 50. výročie. Nicole Kidman urobila nádherné vyhlásenie v bohatom prašnom ružovom ružovom gucci šaty s záplaty, zatiaľ čo Miranda Lambert je sexy plunžerové šaty zastavil každého na ich stopách. Underwood, ktorý je tento rok nominovaný na Album roka a bavička roka, urobil úžasný príchod do svetlo ružového šiat Michael Cinco s hlbokým ostrým krkom a plnou sukňou, zakrytý kryštálmi Swarovski, perlami a rozptýlenými kvetmi organza , Očakáva sa, že speváčka sa rýchlo zmení na najmenej 11 súborov, čím zaručí jednu štýlovú udalosť. Paisley sa na to bude tiež snažiť: “Je to veľa, 50 rokov,” povedal Paisley Južný život. “Toto je rok, ktorý ukáže nejakú triedu. Budem mať smoking. “

VIDEO: Najhorúcejšie vyzerá z cien 2016 CMA

Prejdite sa niektorými z našich najobľúbenejších vyzerajúcich z ocenení CMA 2016 nižšie a naladíme sa na ABC od 8.00 hod. ET, aby ujali show naživo.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

96 − = 91

map