Čo nosiť na party Super Bowl

Vedeli ste, že Super Bowl je túto nedeľu?! Ak ste ako ja, ste si to uvedomili, potom vy, ako ja, potrebujete oblečenie. Pretože aj keď naozaj nie ste na futbal alebo športy, je to niekto vo vašom živote, kto je, a že niekto vás pravdepodobne ťahá na párty Super Bowl (alebo aby ste ho hostili – nie som horký, Sľubujem). Prinajmenšom všetci máme striebornú podšívku, ktorou je Lady Gaga na polovičný čas, aby sme sa tešili.

OK, ale späť na dilemu módy Super Bowl po ruke. Existujú dva tímy, čo znamená, že sú dve možné výstroje. A aby ste ušetrili problémy Googlingu, sú to tímy New England Patriots a Atlanta Falcons. Na ktorej strane ste? Možno tieto oblečenie budú rozhodujúcim faktorom. Nakupujte ich nižšie.

VIDEO: Lady Gaga oznamuje 2017 Super Bowl Show Half Performance Show

 

Ak ste tím patriotmi

Tímové farby: námorníctvo, červená, biela, strieborná

Super Bowl Outfit - Patriots
Zdvorilosť (5)

Nakupujte vzhľad: Patriots čapica, 25 dolárov; proshop.patriots.com. Jennifer Fisher náušnice, 285 dolárov; net-a-porter.com. M.i.h. sveter, 250 dolárov; net-a-porter.com. Re / Done džínsy, 265 dolárov; intermixonline.com. Rebecca Minkoff spojka, 75 dolárov; shopbop.com. Vans tenisky, 55 dolárov; vans.com.

Ak ste tímový sokol

Tímové farby: Čierna, červená a biela

Super Bowl Outfit - Falcons
Zdvorilosť (5)

Nakupujte vzhľad: Atlanta Falcons čapica, 25 dolárov; nflshop.com. Náušnice Oscar de la Renta, $ 425; net-a-porter.com. Wilfred Free šaty, 49 dolárov (pôvodne 75 dolárov); aritzia.com. Taška MM6, 475 dolárov; shopbop.com. Tod to topánky, 770 dolárov; farfetch.com.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

2 + 4 =

map