Olivia Palermo je víťazný parížsky módny týždeň Street Street

olivia Palermo's PFW Looks
Getty Images (2)

Andrea Cheng

Mar 09, 2015 @ 3:01 pm

Ak existuje jedna osoba, môžeme počítať s dodaním nekonečného toku bodových súborov, to je Olivia Palermo. Hviezda v štýle ulíc sa nikdy nezdá, že vynechá tlkot, sartorially povedané – ona bola prasknutá zasiahnuť do parížskeho módy týždeň jeseň / zime 2015 okruh v podobe, ktoré sú rovnako rozmanité, ako sú bezchybne štylizované.

SÚVISIACE: 10 Čerstvé páry bielej tenisky nosiť namiesto vášho Stan Smiths

V poslednej dobe pracovala v 70-tych rokoch, keď si vzala jej predné riadkové sedadlo na výstave Giambattista Valli v zapletenom tvídovom vrchu a rozbúrela khakis s elegantným karamelovým koženým topperom, ktorý si náhodne pretiahla cez ramená (vyššie, správne). O deň predtým vystúpila na prehliadke Chloé v základných farbách, neočakávane spojila kanárovú žltú srsť so sladkou čerešňovo červenou hrdlovou blúzkou a manžetou na džínové bluje (ľavý). Chuťové vrecká značky Chloé a dymovo šedé topánky Aquazzura vlastného dizajnu slúžili ako povrchové úpravy.

Stačí povedať, že sme viac než ohromení víťaznými voľbami Palerma, a to tak, že sme zaokrúhlila všetky svoje najlepšie oblečenie #PFW, doteraz.

FOTOGRAFIE: Vyzerá to najlepšie z Týždňa módy v Paríži

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 28 = 35

map