Pocit “Fancy”! Pozrite sa na najlepší červený koberec značky MTV VMA Nominee Najlepšie červené koberce Iggy Azaley

082214-iggy-VMA-594.jpg
Kevin Mazur / WireImage pre MTV

Alexandra DeRosa

24. augusta 2014 @ 8:09 hod

Austrálsky rapper Iggy Azalea je “Fancy” hudobné video je pre Video roka na dnešných MTV Video Music Awards (24 augusta).

Video, rovnako ako pieseň, je ako hymna pre dievčatá po celom svete. Azalea video je priamym kývnutím do 90. rokov hit klasickej klasiky bezradný. Azalea hrá pôsobivý Cher Horowitz a Charli XCX, anglický spevák-skladateľ, ktorý spolupracoval s Azaleou na trati, hrá Dionne-bláznivý over-top-klobúky, bezohľadné jazdy a všetky.

Azalea oblečená v tej nezabudnuteľnej žltej plaidovej sukni – to vybrala z počítačovej skrine snov à la Cher Horowitz – spieva cez školské sály, jazdí okolo s “Dionne” a roluje s homími na jednej z najpamätnejších strán v histórii filmu.

Čo robí z videa oveľa zvláštnejšie oblečenie Azalea nosí. Azalea pracovala na kľúčových kusoch od Alexander Wang, Roberto Cavalli a Chanel-how ozdobný.

Nemôžeme sa dočkať, kedy bude mať v pondelok večer, ale teraz kliknite na hlavu a uvidíte jej najlepší červený koberec vyzerá vždy a pozrite si video nižšie.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

11 + = 13

map