Pozrite sa na každý výstrelok z akadémie Lady Gaga na polčasovej akrobatické Super Bowl

Lady Gaga v podstate priviedla strechu počas polčasu show Super Bowl v roku 2017. Vďaka vstupu, ktorý sa podobal na performance Super Bowl v roku 1993, Michael Gaga otvoril prehliadku na streche štadióna v trblietavom štýle Versace a zodpovedajúcich stiletských topánok, spievajúc “Boh žehnaj Ameriku”.

Superstar odletela zo strechy, pristála na masívnom pódiu v strede poľa a vyskočila do vystúpenia “Poker Face” s kompletnými výletmi a akrobatickými kúskami. Nasledujúca skladba bola “Narodila sa touto cestou” a blonďatá speváčka, ktorá má masku s jiskrým maskarádovým štýlom a červeným perom, odviedla vlasy od svojho updo pre vysoko výkonný výkon.

dáma Gaga - Super Bowl - outfit 1
Patrick Smith / Getty
hudobník Lady Gaga performs onstage during the Pepsi Zero Sugar Super Bowl LI Halftime Show at NRG Stadium on February 5, 2017 in Houston, Texas.
Larry Busacca / Getty

Gaga pokračovala v telefóne Beyoncé napriek povesti o vzhľade kráľovnej Bey. Pre “Just Dance”, ona dokončila jej jeden kus s zlatým trblietavým bolerom s hrotmi ramien, ktoré nám dali všetky MJ pocity.

dáma Gaga - Super Bowl - outfit 2
Gregory Shamus / Getty

Ale 13-minútová show sa netýkala len tanečných pohybov. Pre “milióny dôvodov”, Lady Gaga sa klavír, dáva nám emocionálne akustické výkon. “Sme tu, aby sme sa cítili dobre. Chcete sa s nami cítiť dobre?” spýtala sa davu, než dala svojim rodičom sladký výkrik: “Hej, tati, ahoj mama.”

VIDEO: Pozrite sa na Lady Gaga Pay Tribute Davida Bowieho v roku 2016 Grammy

 

Pre ďalšiu zmenu nočnej výbavy sa speváčka zmenila na bielu škvrnitú topovú líniu pripomínajúcu futbalové ramenné podložky a spárovala vrchol s jarnými striebornými chlapčekmi, ktoré predvádzali jej neuveriteľný abs. Jej záložní tanečníci tiež prešli zmenou, prechod od čierneho a fialového vzhľadu k celobielym súborom pre poslednú pieseň: “Bad Romance”. Po 13 neuveriteľných minútach Gaga vyskočil z javiska a chytil futbalový stredný skok.

dáma Gaga performs during the Pepsi Zero Sugar Super Bowl 51 Halftime Show at NRG Stadium on February 5, 2017 in Houston, Texas.
Jamie Squire / Getty

SÚVISIACE: Tom Brady je “Malé dámy” Pripravený Ho nadchnúť na Super Bowl

Čo sa týka výberu za tieto melódie, povedal Gaga novinárom na tlačovej konferencii vo štvrtok: “Prešli sme celú kariéru a vybrali sme skladby, ktoré dúfame, že tak futbaloví fanúšikovia, ako aj ľudia, ktorí práve ladia na polčase, budú Užite si to.”

Rovnako ako súbor Beyoncé počas posledného polčasu Joanne spevák bol tiež inšpirovaný neskorým a legendárnym Michaelom Jacksonom. “Sledovanie Michaela Jacksona je to polčasovka, ktorá je jednou z najpopulárnejších spomienok, ktorú mám.” “Zapuzuje všetko, čo miluješ, o skvelom umelcom.”

“Pozeráte ho na pódium a môžete vidieť, že dostal hlavu do zóny a má skutočne vymedzujúci moment o tom, čo sa musí cítiť ako šampión,” povedala.

Lady Gaga musí po tomto hviezdnom vystúpení cítiť rovnako.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 2 = 7

map