Pozrite sa na Najhorúcejšie vyzerá z Ceny za 2016 BET Red Carpet: Fotografie

Tracee Ellis-Ross, Gabrielle Union, Janelle Monae
Getty (3)

Hana Asbrinková

26. júna 2016 @ 20:00

Ocenenia 2016 BET Awards sa dnes večer ohrievajú v Microsoft Theatre v LA a prinášame vám najlepší vzhľad zo 16. ročníka červeného koberca. 

Co-emcee Tracee Ellis Ross nastavil tón v druhej koži plazivej podlahovej dĺžky s výrezom hrudníka, fluoreskujúcimi čerpadlami Christian Louboutin a jasným fuchsiovým perom. Gabrielle Union šla za jednokrídlový gaštanový a strieborný grafický šatku Marc Jacobs s šperkami, zatiaľ čo Janelle Monae venovala poctu kníhkutiu v čiernej a bielej šatách a čiapku Lack of Color Velveteen.

Večer sa určite stane noc osláv s množstvom umelcov, ktorí sa chystajú vzdávať hold neskorému princovi. V skutočnosti, ako co-hostitelia a Black-ish co-stars Ellis Ross a Anthony Anderson uistiť, celý večer bude Prince-themed a oslava hudobnej legendy. 

Pokiaľ ide o umelcov, ktorí si vzali doma veľké vyznamenania? Drake vedie balenie s obrovskými deviatimi nomináciami (vrátane Best Male Hip Hop Artist, Video roka a najlepšej spolupráce pre jeho hit “Where Ya at” s Future) a Beyoncé a Rihanna nie sú ďaleko za sebou, s pôsobivými piatimi vrátane najlepších žien v kategórii R & B / Pop, Video roka a najlepšej spolupráce – v rovnakých kategóriách. 

Prejdite sa pre niektoré z najlepších vyzerajúcich scénok červeného koberca na ceny 2016 BET Awards.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

4 + 4 =

map