Pozrite sa na najhorúcejšie vyzerá z roku 2017 CMT Music Awards Red Carpet

Miranda Lambert
J. Merritt / Getty

InStyle Staff

Jún 07, 2017 @ 19:00

Svet hudby v krajine sa každoročne obracia na ceny CMT Music Awards na večer fenomenálnych živých vystúpení a priemyselného uznania, ale zároveň vytvárajú aj niektoré z najpamätnejších módnych momentov v roku. Tohtoročná show je hosťovaná Nashville V stredu 7. júna o 8.00 h. ET, ale predtým, než sa akýkoľvek krajinský umelca môže ujať domácich ocenení, hviezdy musia kráčať po červenom koberci.

Celebrity hostia a kandidáti fanúšikov-ocenených udelených ocenení vždy priniesli svoju A-hru na červený koberec, od Carrieho Underwooda v roku 2016 sidewept akvarel šaty na Nicole Kidman je 2015 strapless babydoll košeľu, a tento rok nie je výnimkou. Po tom, ako sa tieto hviezdy dali pozrieť na svoje večerné najlepšie, je jasné, že ich módna hra je taká silná, ako ich korene krajiny.

VIDEO: Pozrite sa na najhorúcejšie vyzerá z ceny 2017 CMT Music Awards Red Carpet

 

Takže ak ste zvyknutí vidieť svoju obľúbenú country hviezdu v príležitostných džínsoch alebo flaneloch, možno budete chcieť, aby ste sa ozdobili sami, pretože títo umelci si vzali svoj štýl hry na ďalšiu úroveň. Prezrite si niektoré z našich obľúbených hudobných cien 2017 CMT Red Carpet a pozrite sa nižšie a len sa pokúste vybrať len jeden obľúbené (tip: je to v podstate nemožné).

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

86 − 76 =

map