Pozrite si naše najlepšie 5 najlepšie oblečené na obrazovke Actors Guild Awards 2017

Emma Stone - SAG Awards 2017 - Lead
F. Sadou / AdMedia

Eric Wilson

29. januára 2017 @ 9:45 hod

Takže netrvalo dlho, kým sa v nedeľu v noci na červenom koberec na SAG Awards stalo všetko o farbe, ale kto by hádal, že veľký víťaz bude horúco ružový? Alebo že Nicole Kidman, nominovaný na film s názvom lev, by sa objavili na sebe dvojčatá korálkové papagáje? Alebo že by bolo tak veľa módnych momentov, ktoré by spôsobili, že vaše čeľuste doslova klesnú, a nie nevyhnutne dobrá?

Medzi prvými hviezdami z brány boli Sophia Bushová v bublinovej žuvačke Marchesa a Anna Chlumsky v purpurovej Elizabeth Kennedyovej – som si celkom istá, že sa objavilo viac svetlíkov oblečených v Barbie-stretne sa s Marilynovými šaty počas zvláštneho zobrazenia brilantne, niekedy skromne, svetlé šaty. Zdá sa, že v čase krízy a neistoty má móda tendenciu prejsť nejakými nepredvídateľnými smermi. To znamená, že som tu s vami, keď ste premýšľal nad tým, čo prechádzalo myšlienkami Kidmana v zelenom Gucci šaty Thandie Newton v tej zvláštnej vízii dementného zábavného parku od Schiaparelliho alebo Taraji P. Hensona v pomerne zvrátenej (aj keď sa vám to nemôže páčiť?) cez šaty z Reem Acry.

VIDEO: 2017 SAG Awards Red Carpet Fashion

 

No, je spravodlivé povedať, že to nebudú ocenenia SAG, ktoré sa zhoršujú v histórii kvôli jej vkusu, ale napriek tomu to malo nejaké módne vyzdvihnutie. A čím viac sa pozerám na niektoré z najodvážnejších OMG šiat, tým viac ma zapôsobila ochota ísť tam. Ste? OK, OK, ja to nechcem zahrať – je to všetko bláznivé – ale tu si vyberiem len pár mojich obľúbených:

 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

47 − = 46

map