Premiéra Live by Night nám dáva post-globus Fashion Fix

živé By Night Premiere - Lead 2017
Lumeimages / Sipa USA; Brian To / REX / Shutterstock; Sara De Boer / startraksphoto.com

Faith Cummings

10. januára 2017 @ 10:15 hod

Zlaté guličky môžu skončiť, ale stále sme svedomia pre túto príťažlivú chuť, ktorú naša obľúbená štýlová osobnosť podávala v nedeľu večer. Našťastie, Hollywood nikdy nespí a predtým, než budeme môcť zamrčkať, bol pre hviezdy vyrazený ďalší červený koberec.

Žiť v noci v skutočnosti mali obmedzené vydanie na vianočný deň, ale so sviatkami a štartom cenovej sezóny, hviezdy sú stále v ťažkom propagačnom režime pre film, ktorý sa otvára všade 13. januára. Hviezdy filmu sa do svojej hollywoodskej premiéry včera večer ďalšia sada nádherných súborov, hneď po tom, čo sa mnohí z nich nachádzali na červenom koberci Globes a na následných party. Celobiely pohľad na Zoë Saldana bol v ostrom kontraste s červeným a ružovým Gucci šaty, ktoré sa zúčastnilo na udeľovaní ocenení, zatiaľ čo Sienna Miller mala na opačnej strane nedeľné éterické biele kolekcie kolekcie Michael Kors v chrumkavých a klamlivých ľadových modrých číslach.

Bolo to aj skutočná nedeľná noc s Mattom Damonom a jeho manželkou Lisou Bonetovou a Jasonom Momoa a Miguel a snúbenica Nazanin Mandi, ktorí všetci prišli na premiéru spolu. Tu je módne zrútenie toho, čo každý – vrátane režiséra a hviezdy Ben Affleck a Austin Swift (mladší brat Taylor Swift, ktorý sa objavuje vo filme).

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 5 = 2

map