Ryan Gosling a Justin Timberlake boli na Oscars Mickey Mouse Club Reunion

Len keď ste si mysleli, že stojace ovatie Meryl Streep bude najlepšou vecou v roku 2017 Oscars, Ryan Gosling a Justin Timberlake nám požehnali ďalší krásny okamih. Hviezdy A-listu, ktoré sa začali spoločne ako mladí umelci v klube Mickey Mouse, zjednotili v nedeľu v noci a priniesli sexy späť na Oscara.

Timberlake otvoril prehliadku so svojou piesňou nominovanou na Oscara, “Can not Stop Feeling”, ktorá tancuje cez publikum. Po ceste prešiel okolo svojho starého priateľa a trochu ho stlačil na rameno.

Justin Timberlake and Ryan Gosling
Kevin Winter / Getty

VIDEO: 2017 akadémie Ocenenia Red Carpet Arrivals

 

Po ukončení svojho vystúpenia sa JT vrátil späť k svojmu kolegovi Mouseketeerovi, aby ho dokázal chytiť. Gosling zachytil jednu z nich La La LandKtorý zaznamenáva 14 nominácií za najlepšieho herca, zatiaľ čo Timberlake sám sa usiluje o hudobný prikýv.

Justin Timberlake and Ryan Gosling
Chris Pizzello / Invision / AP
Justin Timberlake and Ryan Gosling
Chris Pizzello / Invision / AP
Justin Timberlake and Ryan Gosling
Chris Pizzello / Invision / AP

Čo sa týka blonďajšieho dátumu, stojaceho s Goslingom, je to jeho sestra Mandi Goslingová, ktorá na Oscaroch naplnila Evu Mendesovú. A áno, stala sa svedkom tejto hip-triaslivej prvej ruky.

 

 

SÚVISIACE: Pozri všetky Celebrity vyzerá z ceny akadémie 2017 Red Carpet

Hej dievča, máš jedného veľmi bratského bratra.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

25 − 17 =

map