Teen Choice Awards 2014: Pozrite sa na všetky najhorúcejšie vyzerá!

Taylor Swift, Chloe Grace Moretz, Kendall Jenner
Kevin Mazur / WireImage (2); Jason Merritt / Getty

Bee Shapiro

10. august 2014 @ 10:24 hod

To môže byť letná dovolenka pre väčšinu dospievajúcich po celom svete (preklad šatníkov: uvoľnené víkendové oblečenie), ale pre mladý hollywoodsky súbor včera v nedeľu (10. augusta), Teen Choice Awards bolo len dôvodom,.

Konala sa v Auditorium svätyne v Los Angeles a hostila ho Tyler Posey a Sarah Hyland. Súťažila sa s ňou atraktívne báječné názvy, vrátane Taylor Swift, Selene Gomez, Odeya Rush, Chloe Grace Moretz a Kendall Jenner (so sestrami Kylie Jenner a Kim Kardashian vo vlečke). A ako dych čerstvého vzduchu, väčšina hviezd odtiahla ružové červené koberčeky s oblečením, ktoré čítali svetlo a letné.

Pozrite sa na všetky najlepšie vyhliadky z ocenenia Teen Choice Awards červený koberec v našej galérii!

Zodpovedajúce súpravy boli obzvlášť “v”, a to najmä vtedy, keď si obliekli strategický kúsok tónovaného brucha. Pozri: Taylor Swift (nad, vľavo) V topánke Novis s orezaným zeleným topom s líniou A-line. Kľúč na kontrolu zápasu? Uvoľnené, takmer bez stylu.

Herečka Chloe Grace Moretzová (vyššie, uprostred) Tiež pracovala v koordinovanom vzhľade, aj keď dala jej twist s odvážnou trubicou a doplnkovými kusmi a výtlačkami, všetky z kolekcie Valentino Resort 2015.

Medzitým Kendall Jenner (hore, vpravo) Dal letné módy iný zásah. Vďaka zvýrazneným obočím a nahé peru model vyzeral pôsobivo leštený v šitých nohaviciach s čistými bočnými panelmi a hodvábnym hodvábnym vrcholom. Biele horúce!

Nezabudnite hlasovať za najobľúbenejšiu teenovú kráľovnú v cenách InStyle pre sociálne médiá: Medzi nominované sú Kendall Jenner a Chloe Grace Moretz!

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

9 + 1 =

map