Tehotná Natalie Portman vyzerala ako Angelika kráľovná na SAG Awards

Bez ohľadu na to, či Natalie Portman úmyselne zosúladila dátum splatnosti s koncom hodnotiacej sezóny, sme vďační za mnohé príležitosti na sledovanie dieťaťa. Najnovšie z mnohých nádherných materských štýlov je diorský šaty na 2017 SAG Awards, a jackie hviezda vyzerala ako iné svetské kráľovstvo.

SAG Natalie Portman Full Length - Embed
Steve Granitz / Getty

Portman obliekol krémovú farbu Dior Haute Couture krepové bavlnené tuniky s dlhým vlakom, párovanie vzhľadu s náramkami Tiffany & Co., elegantným updo a zodpovedajúcou spojkou. Kandidátka SAG sa objavila so svojím manželom Benjaminom Millepiedom, hľadajúc pokoj a zbieraný pre dvojčatá,.

VIDEO: Natalie Portman hovorí o tom, že sa stáva Jackie Kennedy

 

35-ročný, ktorý je nominovaný jackie, povedal E! na červenom koberci sa veľa dozvedela o bývalej prvej dámy pri príprave na túto úlohu. “Pozoroval som jej veľa záberov z tej doby a tiež som si prečítal veľa biografií a ona naozaj viedla náš národ cez taký ťažký a temný okamih v histórii,” povedala.

SAG Natalie Portman Baby Bump - Embed
Frazer Harrison / Getty

“A máme to šťastie, že nás skutočne udržala vo chvíli, keď všetci cítili veľa strachu a veľa úzkosti z toho, čo sa deje.”

SAG Natalie Portman Husband - Embed
John Shearer / Getty

SPOJENÉ: materinský štýl Natalie Portmanovej

Kliknite tu pre ďalšie nádherné červené koberce vyzerá z roku 2017 Screen Actors Guild Awards.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

1 + 9 =

map