Tenisky s hodnotou 60 USD, ktoré preberajú scénu Street-Style v NYFW

Hľa, je predmetom nedávneho e-mailu, ktorý som dostal od V štýleeditor staršieho štýlu Ali Pew, poslaný z jari 2017 New York Fashion Week: Vans sú nový Stan Smiths.

Priložená fotka zobrazuje Vestiaire, ktorá prispieva k módnej režisérovi Kate Foleyovej, ktorá vyzerá neuveriteľne štýlovo v páre čiernych Vans Old Skool nízkych vrcholov, nepredvídateľne spárovaných s najpálčivejšími žltými šatami. Ďalší výskum (t. J. Googling) ju znovu ukázal v obuvi, ale tentoraz sa spojil s bieleho oblečenia (vyššie, správne). A odvtedy sme zaznamenali ešte viac módnej uličky v štýle, ktorý nosí kopy, ako je Hey Woman! kreatívna režisérka Veronika Heilbrunner (raz s elegantným čiernym šaty-vyššie, uprostred– a opäť ako náhodný náprotivok k súboru so svetlom ružovým motívom –nižšie). Blogger Aleali May (nad, vľavo) sa tiež dostať do akcie, pomocou jej prerušiť neo-utilitný pohľad.

v mojom najlepšom nedeľnom pohľade z #siesmarjan včera RG #nytimesfashion # gatstrochic ����☕️ #nyfwbyheilbrunner

Fotografie, ktorú vyslal @ veronikaheilbrunner

FOTKY: Pozrite si všetky štýlové osobnosti, ktoré sedia v prednej ruke počas New York Fashion Week

Čas určuje iba to, či tento trend skutočne vzrastie na výšku rediacej mánie Adidas Stan Smith okolo roku 2014, ale budeme držať oči v Londýne, Miláne a Paríži. Do tej doby si tu kúpte pár plátna za 60 dolárov (alebo tu za 100 dolárov, ak ste ako Heilbrunner preferujete kožu).

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

50 − 45 =

map