Top 22 trendov, myšlienok a štýlové triky, ktoré sme milovali od jari 2017 NYFW

FW Recap 2016 - LEAD
Edward James / WireImage; Antonio de Moraes Barros Filho / FilmMagic; Catwalking / Getty; JP Yim / Getty; Antonio de Moraes Barros Filho / FilmMagic; Randy Brooke / WireImage

InStyle Staff

16. septembra 2016 @ 9:00 hod

Hovorí sa N.Y.C. je to mesto, ktoré nikdy nespí, a to je vyhlásenie, ktoré zazvoní obzvlášť pravdivé počas New York Fashion Week, keď dizajnéri ju rozdelia na ôsmy (a niekedy deväť) -dňový sprint s naplánovanými prezentáciami prvá vec ráno a následné strany, noc dlho. Ale teraz, keď sme sa trochu zotavili z emocionálne a fyzicky vyčerpávajúceho rozmazania, ktoré je NYFW, vidíme, že to bolo všetko pohanské požehnanie. Všetko – od zabaleného rozvrhu až po bláznivé prehliadky – umožnilo vynikajúcu expozíciu prvej ruky na chladných okamihoch na pristávacej dráhe, trendy v budúcej sezóne a nové štýlové triky, ktoré nemôžeme čakať na to, aby sme teraz použili IRL.

Prekvapivo jeden kus oblečenia, ktorý vyhral týždeň, nebol v skutočnosti oblečenie: podprsenka, ktorá sa nosí aj na otvorenom priestranstve, s výnimkou páru vysoko-pásových dna a vrstvených pod odtieňom. Pokiaľ ide o príslušenstvo, neuveriteľné náušnice z vodopádu, ktoré si brúsili ramená každého modelu, zarobili najväčšie inštancie od showgoerov. Rovnako Insta-hodný – stampede uniformovaných modelov v poslednom kole, každý oblečený v zodpovedajúce tepláky (Alexander Wang pre Adidas) alebo kapucňou kombinézy (DKNY).

Z farieb, ktoré už na jar roku 2017 klesajú Cudzie veci k emoji šaty ožijú, pozri naše obľúbené 22 módnych momentov z NYFW dráh, nižšie.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

11 + = 12

map