Tu sú naše najlepšie oblečené ženy na Oscaroch

2017 Arrivals - Dakota Johnson - Eric's Best Dressed - LEAD
Richard Shotwell / Invision / AP

Eric Wilson

26 februára 2017 @ 22:00 hod

Viete, že to bol skvelý rok pre módu na Oscarovom červenom koberci, keď je jediné, čo si môžete sťažovať, že nie je dostatok loptičiek.

Robím si srandu! Tam môže nikdy nestačiť blúzky. Nielenže sa takmer každá veľká herečka rozhodla pre šaty, ktoré vyzerali moderne, pohodlne a hospodárne v množstve priestoru, v ktorom žijú, ale takisto mali šancu. A najsilnejším trendom v noci bolo prekvapujúco to, že toľko pohľadov bolo pokrytých od krku po členok, ale napriek tomu úplne sexy s ich krásnymi krajkovými panely, úzkymi rukávmi a kužeľovitými pásmi.

VIDEO: 2017 Oscars Best Dressed

 

SÚVISIACE: Všetky Celebrity vyzerá z ceny akadémie v roku 2017 Red Carpet

Je to takmer akoby sa vrátila silueta zlatých dní v Hollywoode, osvietená pre dnešných divákov s chaotickými alebo prirodzenými účesmi a veľkými výpravnými klenotmi (Taraji P. Hensonová, Jessica Bielová a Dakota Johnsonová, pozerám na vás. ) Medzitým boli pre nás samozrejme aj farebné príbehy, ale aj niektoré skvelé čierne alebo polnočné šaty (Taraji zase v Alberte Ferretti, Brie Larson v Oscar de la Renta a Kirsten Dunst v Dior Haute Couture).

Ale my sme tu, aby sme rozpoznali to najlepšie z noci, tak si prečítajte mojej voľby pre ten najlepší šaty v noci, ktoré boli prekvapivo ťažké vybrať si v noci s toľkými víťazmi.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

5 + 3 =

map