Štýlový súbor: Scarlett Johansson 10 najlepších červených kobercov vyzerá niekedy

040.414 - 10-best-Scarlett Johansson - olovo-594.jpg
Venturelli / WireImage; Alberto E. Rodriguez / WireImage; Stewart Cook / REX USA; Christopher Polk / Getty Images

InStyle Staff

5. apríl 2014 @ 14:00

Scarlett Johnassonov štýl sa v preklade nikdy nestratí.

Rok čo rok Johansson dokazuje, že je vždy jedným, kto sa pozerá na červený koberec. Z dievčaťa vedľa femme fatale, herečka nás neustále drží na prstoch. Ale bez ohľadu na to, akým spôsobom sa Johanssonov štýl zamračil, vždy sa ukáže s tým bokom. Dolce & Gabbana (Johansson je tvárou pre taliansku značku), domáci návrhár Domenico Dolce súhlasí. Vo svojom aprílovom vydaní nám povedal: “Slovo, ktoré vždy príde na myseľ, je bellisma!”Johanssonová bola práve to, keď sa v roku 2011 objavila na Oscarovom červenom koberci v dokonalosti krajky od špičiek až po špičku, zdvorilosť samotného Dolceho.

Aj niekoľko našich ďalších obľúbených Johanssonov vyzeralo la dolce vita. Nadčasový čierny šifón Versace šaty bol náš obľúbený vzhľad číslo jedna, a to zafír, smaragd a diamant Bulgari bib náhrdelník? Omdlieť. Zatiaľ čo biele sochárske šaty Armani Privé (ktoré trvalo 120 hodín!) Dokazuje, že Johansson je ochotný riskovať. Ďalší hravý vzhľad, ktorý vytvoril náš zoznam? Neonová minidress, ktorá zakryje tvar presýpacích hodín na všetkých správnych miestach.

Chcete viac Scar Jo? Pozrite sa do našej galérie a pozrite sa na jej najlepší červený koberec. Rozoberáme každý pohľad – od každej topánky až po každý kus šperku – a vyberáme aj citáty od návrhára.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

54 − = 52

map