Vo vnútri InStyle & Warner Bros 2017 Zlatý glóbus po party

Hailee Balwin, Kylie Jenner, & Kendall Jenner
Kevin Tachman

Kim Peiffer

9. januára 2017 @ 9:45 hod

74. Zlatý glóbus bola noc, ktorú si pamätám. Medzi ovačno-hodnými víťazstvami a epickými módnymi okamihmi (Ruth Negga v Louis Vuitton, niekto?) Obrad bol určite akciou zabalený. Ale po ukončení show sa začína party, a začína sa V štýle & Warner Bros. oficiálna pošta, ktorá sa nachádza len pár krokov od slávnostného odovzdávania cien v hoteli Beverly Hilton v meste Beverly Hills, Kalifornia. 

Minúty po nočnom záverečnom vyznamenaní boli hviezdy premietnuté do nádherného priestoru tented party, ktorý vytvoril legendárny interiérový dizajnér Tom Ford.

Lea Michele a Julianne Hough boli medzi prvými, ktorí pricestovali a urobili pitnú zastávku vo vnútri nášho stánku VIP Instagram, aby si našli niekoľko záberov v našom zlatom výťahu,. 

nenávidieť ťa vidieť ísť, ale rád sa pozerám, aby si odišiel @LeaMichele ������ #InStyleGlobes #InStyleOffCamera ��: @marklphoto #GoldenGlobes

Video odoslané inštalačným magazínom (@instylemagazine) dňa

Ako predviesť princeznú ako @ JenniePackham šaty, ako to dokazuje @JulesHough ✨��: @marklphoto InStyleGlobes #InStyleOffCamera #GoldenGlobes

Video odoslané inštalačným magazínom (@instylemagazine) dňa

Blake Lively a Ryan Reynolds boli centrom pozornosti, keď prišli držať ruky počas ich nočného večera (#relationshipgoals). 

Jake Gyllenhaal, Chris Pine, Vince Vaughn a Nick a Joe Jonas boli medzi šeredne oblečenými gentlemi, ktorí ukradli show, zatiaľ čo Sofía Vergara, Diane Kruger, Ruth Negga, Emily Ratajkowski, Viola Davis a Priyanka Chopra boli vedúcimi dámami miešať. 

VIDEO: 2017 Zlaté guličky Red Carpet Fashion

Vnútri si hostia popíjali šampanské Perrier-Jouët a šľahali na jazdcoch, hríbových rizotoch a krabových koláčiach, zatiaľ čo DJ Michelle Pesce odviedol beaty, ktoré mali všetci, vrátane Kendall a Kylie Jennerovej (na snímke s Hailey Baldwinovou) ráno. Pozrite si najdôležitejšie body zo zoznamu nižšie.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

41 − = 38

map