Získajte ocenenie ACM od spoločnosti Carrie Underwood – Smoky-Eyed Pozrite sa!

Carrie Underwood ACM Awards Makeup
Jon Kopaloff / FilmMagic

Marianne Mychaskiw

Apr 07, 2014 @ 16:30

Okouzlující šaty v nedeľu večerných akadémiách Country Music Awards boli spárované iba s ohromujúcimi vlasmi a make-upom na červenom koberci, s tmavým dymovým okom Carrie Underwooda, ktoré dopĺňalo zoznam nášho nevyhnutného vyskúšania.

Underwoodová make-upka Melissa Schleicherová čerpala inšpiráciu zo starého hollywoodskeho lesku, aby vytvorila efekt, ktorý sa ukázal ako dokonalý doplnok k jej lesklým kaskádovým vlnám. “Milujem čokoľvek, čo svieti a robí jej oči pop,” hovorí Schleicher.

Schleicher sa začal vrstvením farieb zo Smoky-i sady pre smädné oči Almay ($ 8, drugstore.com), ktorý sa sústredil na najkratší odtieň na vnútorných rohoch, potom definoval výzor speváka s Eye Shadow Softies v Hot Fudge ($ 5, drugstore. com). Štedré množstvo riasenky a očné linky s pridanou definíciou a zmes odtieňov Cantaloupe Cream a Blooming Balm od skupiny Almay’s Liquid Lip Balm (6 dolárov každý, drugstore.com) dokončila vzhľad.

Chcete vidieť viac z najlepších momentov ACM Awards?? Kliknite na našu galériu!

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

58 − 51 =

map