Zobraziť všetko Lupita Nyong’o z tohto sveta vyzerá pri propagácii Star Wars: The Force Awakens

herečka Lupita Nyong'o arrives at the Los Angeles Premiere 'Star Wars: The Force Awakens' on December 14, 2015 in Hollywood, California.
Jon Kopaloff / FilmMagic

Samantha Simon

15. decembra 2015 @ 11:15 hod

Lupita Nyong’o nie je žiadny cudzinec, ktorý nosí showstopping šaty na červenom koberci. Ale herečka vzala veci na novú výšku v pondelok večer Los Angeles premiéru jej nového filmu, Star Wars: Force Awakens. Nyong’o, ktorý vo filme hrá mimozemskú Maz Kanatu, ohromil v dlhý rukáv kovový Alexandre Vauthier šaty, ktoré mali výrezy po stranách a otvorené chrbát. Ale to nie je prvýkrát, čo hviezda otočila hlavy v galaxii inšpirovanej vzhľad pri propagácii filmu, ktorý hity divadiel tento piatok 18. decembra. 

Len pred dvoma týždňami Nyong’o vystúpil Hviezdne vojny: “Force4Fashion” udalosť v New Yorku na sebe šaty Zac Posen vytvorené v spolupráci s Google (nižšie). “Je to iniciatíva, ktorú nazvali Made with Code, čo dievčatám povzbudzuje k tomu, aby pokúšali počítačové vedy ako životaschopnú kariéru,” povedal Nyong’o V štýle. S viac ako 500 programovateľnými LED svietidlami pod jeho čiernou nylonovou sieťovinou sa šaty zdvihli do vzoru, keď sa Nyong’o pohyboval. “Toto je módna stretnutie s informačnými vedami a to všetko bolo kódované dievčatami,” povedala a dodala: “Mám rád, čo to znamená.” 

Nyong’o nám v tej dobe povedala, že “neposkytuje žiadne rady!” O ostatných sa pozerá na tlačové turné – no teraz je jasné, že stojí za to čakať. Posúvajte sa nadol, aby ste videli viac jej oblečenia pri propagovaní filmu. 

súvisiace: Lupita Nyong’o Rocks a Hviezdne vojny-Inspirovaný košeľu počas cestovania

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 3 = 4

map