10-krát narodeninovú dievča Octavia Spencer bola Monochromná kráľovná červeného koberca

Octavia Spencer Monochrome LEAD
Getty Images (3)

Olivia Bahou

25. mája 2017 @ 7:45

Octavia Spencer získala mnoho ocenení za svoje herectvo, ale radi by sme jej dali trofej za niečo úplne iné: jej odvážny štýl červeného koberca. Pred Kardashian-Jenners bol známy svojim monochromatickým obväzom, Pomoc hviezda urobila svoj podpis vyzerať odvážnou farebnou farbou.

Či už prináša Disney princeznú vibráciu v ľahko modrých šatách, ktoré sa snažia urobiť žltej farby v ružovej hlave, alebo odrážať teplo v odvážnych červených šatách jasnejších ako samotný koberec, získal túto víťazku Oscara nikdy neodstrániť od farby. Takže aké je jej tajomstvo, aby ste sa uistili, že každý z týchto dobrodružných vyzerá ako krajina na najlepšie oblečený zoznam? Uschovajte ju jednoducho s príslušenstvom, ktoré zodpovedá odtieňu šaty alebo v neutrálnom tóne, ako je béžová alebo kovová.

VIDEO: Najlepšia čierna čierna kráľovná Alžbety

Párovanie vzhľadu buď s klasickým updo alebo jednoduchými kudrlinami a prilepením na jeden kus výpovedných šperkov (hello, diamantové kvapkové náušnice), Spencer zasiahne perfektnú zmes odvážnych a klasických. S neochvejným programom a jednoduchým vzorcom dokázala premeniť červené koberce na umenie.

Samozrejme, že víťaz Zlatého glóbusu má mnoho dôvodov, ako zasiahnuť koberec. Po tom, čo v roku 2012 získala niekoľko víťazstiev za svoju úlohu ako Minny Jackson Pomoc, herečka mala pozoruhodné časti povstalec, Snowpiercer, a televíznych seriálov mamička. V uplynulom roku sa Spencer vrátil na veľkú obrazovku Nadaný, The Shack, Skryté postavy, a stúpajúca, posledný film rozdielny volebné právo.

Na počesť jej 47. narodenín sa pridajte k tomu, aby ste sa pozreli na jej najlepšie a najodvážnejšie červené kobercové vystúpenia. Veselé narodeniny, Octavia!

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 3 = 1

map