10 najkrajších 90-tich okamihov zo všetkého

Keď premýšľate o filme Je to všetko, jedna scéna pravdepodobne prichádza na myseľ: Laney (Rachael Leigh Cook) a pod., podivná, umelecká dievča v škole, chodí po schodoch, aby sa stretla s horúcim jockom Zackom (Freddie Prinze Jr.).

Po upgradu jej pracovných odevov a okuliarov na strappy červené mini a Spice Girls-hodné platformy, Laney pláva krok za krokom v pomalom mo, očami na Zack ako “Kiss Me” od Sixpence Žiadne Richer napučia v pozadí. A potom vyrazí. A samozrejme, on ju chytil do mimoriadne zjavnej láskyplnej metafory o tom, čo sa s nimi stane v čase, keď sa úvery odohrávajú.

Je to scéna, ktorá bola parodovaná nespočetne krát, najmä v roku 2001 Nie ďalší film pre dospievajúcich, ktorá sa na zábave s radosťou na dramatickom zakončení. A ako sýtosť ako celá vec môže byť, Je to všetko je stále romcom zlata. Nie preto, že predstavenia alebo dialóg sú obzvlášť skvelé, ale preto, že to nádherne zachytáva 90. roky.

 

Po veľkom odhalení Laneyho nezáleží na tom, že sa Zack len predstiera, že sa jej páčila kvôli stávke, ktorú si vyrobil so svojimi priateľmi s bundou z písacieho oblečenia (film je moderným rozprávaním George Bernarda Shawa Pygmalion, po všetkom). Napriek tomu to nebolo veľmi pekné. Ale na tom záleží to, že od filmu vyšlo 17 rokov a stále hovoríme – a smiať sa – o tom.

Na počesť 17. výročia kultovej klasiky túto nedeľu spočítavame desať najkrajších 90-tich momentov z filmu, vrátane scénickej scény.

SPOJENÉ: Všetky trendy z 90. rokov, ktoré sa vrátili späť

1. Zack a Dean’s Bromance

Sledovanie Freddie Prinze Jr. a neskoro, veľký Paul Walker hrať najlepších priateľov bol tisícročný sen potrubia, prakticky roztrhané zo stránok Teen ľudí. Áno, Walkerův alter ego Dean bol trochu trpaslík, ale keby to nebolo pre neho a jeho stávku, Zack a Laney by nikdy neprešli cestami.

 

2. To dievčatá a ich oblečenie

Chokers, plodiny a kardy, oh my. Kedykoľvek sa Zackov ex Taylor a jej tím zhromaždili, nasledovali trendy 90. rokov. A žiadny tovar nebol z T.J. maxx, to jasné.

 

3. A Pre-Prineste to Gabrielle Union dáva Side-Eye

Rok predtým, ako bola kapitánom šialenstva ďatelín, Únia preukázala, že môže poskytnúť nejakú vážnu povesť ako Katie, jedna z Taylorových bláznov. A ona sa rozhodne pozrela na časť v neónovom skirtini a potrebnú scrunchie.

 

4. Zackove perfektne špicaté tipy

Dokonca aj keď sa potuloval futbalovou praxou, Zack nikdy nemal pramene. Niet pochýb o tom ani vďaka L.A Looks, alebo Dep Gel, neoficiálnym pracovníkom zázrakov na vlasy 90. rokov.

 

5. Kieran Culkin ako Laney’s Annoying Little Bro

Každý film z 90. rokov, ktorý stojí za pozornosť, má v ňom Culkin. a Je to všetko bol požehnaný Kieranom. Jeho postup ako Laneyho menšie sibu Simon nemusel byť tak pamätný ako jeho role Sám doma (s bratom Macaulaym) alebo Otec nevesty, ale stále má zvláštne miesto v našom srdci. 

 

6. Anna Paquin Vykonávanie filmu Makeover Magic

“Nič nie je osobné Laney, ale toto konkrétne coif to vlastne nemá tvar tváre,” hovorí Paquin (v úlohe Zackovej mladšej sestry Mackenzie), keď pomáha transformovať Laney pred jej veľkým dátumom.

 

7. Veľké odhalenie Laneyho

Laney sa do nejakého dátumu desaťročia vracia (na “Kiss Me” od Six Pence None the Richer, natch): minimalistické šaty a robustné platformy. Ak ste niekedy nosili také sandále – a poďme sa s tým stretnúť, všetci sme to urobili v roku 1999 – vôbec ste neboli prekvapení, keď sa zastavila na konci schodiska.

 

 

 

8. Usher ako Resident Campus D.J.

Áno, že Usher. Ak ste film za chvíľu nevideli, legendárna legenda R & B, pretože šampión bývalého šampaňského školy by vás mohol vynechať. Ale sólová tanečná sekvencia pre “Rockefeller Skank” od Fatboya Slima pravdepodobne nebola.

 

9. Skutočný svet‘s Brock Breakin’ It Down

Matthew Lillard. Puka shell náhrdelník. Dosť bolo povedané.

 

10. Nod do Pekná žena

Jeden romanský 90. rokov vzdáva poctu druhému? Meta. Oba filmy mali epické módne doplnky, ikonické červené šaty, snové tmavé okuliare a šťastný koniec bootovania.

 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

89 + = 98

map