10 osobností, ktoré ste nikdy nevedeli, boli novelisti a autori detskej knihy

osobnosť Authors - LEAD
Jon Kopaloff / FilmMagic; Pascal Le Segretain / Getty; Dimitrios Kambouris / WireImage

Jane Asher

Október 07, 2016 @ 12:00 hod
Každý produkt, ktorý sme vybrali, bol nezávislým výberom a hodnotením nášho redakčného tímu. Ak uskutočníte nákup pomocou príslušných odkazov, môžeme získať províziu.

Zatiaľ čo mnohí herci a bavičia žijú mimo svojho hlavného hereckého povolania, tam je veľa ďalších, ktorí sa obrátili k písanému slovu ako zábavná bočná práca. Tieto slávnosti sa všetci objavili ako autori a nehovoríme o starodávnej pamäti celebrít. Všetci to urobili o krok ďalej, keď písali fiktívne príbehy, detské knihy a romány mladých dospelých, nechali ich vnútorné kreatívne šťavy.

Z Britney Spearsovej a jej mladého dospelého románu mama Lynneho k sladkým detským knižným sériám Chrisa Colfera sa zdá, že každý veľký slávnik sa pokoril v umení beletrie, zrejme niekto lepšie využiť ako ostatní – nebojte sa, stále milujem vás Kendall a Kylie Jenner.

Zatiaľ čo mnohé z týchto celebrít boli vlastne spoluautormi svojich kníh a získali pomoc od profesionálnych spisovateľov, je oveľa viac, kto vlastne napísal vlastné slová, niektoré z nich na žiarivé recenzie a dokonca skončili na New York Times zoznam bestsellerov – pozeráme sa na vás Lauren Graham!

VIDEO: Pozrite sa na neuveriteľný štýl červeného koberca Julianne Mooreovej

Prejdite sa v našom zozname najlepších autorov celebrít a získajte hlavný štart na vašom zozname na čítanie.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 5 = 2

map