11 krát Melissa McCarthy je Hair vlasy show

Keď spomeniete na najpamätnejšie postavy Melissy McCarthy vo filmoch, ako je Identita zlodej, Tammy, a vyzvedač, jedno slovo vám príde na myseľ: vlasy. Ničivé parochne a herečky sa v jej filme stali rovnako základnou ako jej hojivá značka fyzickej komédie.

A zdá sa, že jej najnovšia rola vo vlasoch Šéf opäť získala zlatú pokladnicu, hoci jej krátka plodina alter ego je ohnivá červená. Tentokrát hrá McCarthy Michelle Darnell, postavu, ktorú vyvíjala pred desiatimi rokmi počas svojej doby v legendárnej improvizačnej skupine L.A., The Groundlings.

Melissa McCarthy Hair The Boss - Embed 2016
Hopper Stone / Universal Studios

SÚVISIACE: Melissa McCarthy potvrdí, že sa pripojí Gilmore Girls Reboot

Darnell je všetko, čo chcete v McCarthyho charaktere, nahlas, hnusný a úplne mimo kontakt so skutočnosťou, pretože obchodný magnát sa svojím spôsobom vráti na vrchol po tom, ako sa dostal k obchodovaniu s dôvernými informáciami. A keď prišiel na jej pohľad, hviezda presne vedel, čo prinesie Darnella k životu: vždy bola červená, Povedal McCarthy Zábava Weekly, ale to bolo pre návrhárov vlasov Linda Flowers nájsť perfektný odtieň.

Ak chcete vidieť veselé výsledky a všetky ostatné časy, že McCarthy bol konečným #hairboss, kliknite na našu galériu.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 2 = 6

map