11 krát sme ignorovali basketbal sledovať Rihanna na okraji

tk
Andrew D. Bernstein / NBA / Getty

Lindsay Dolak

Jún 07, 2017 @ 16:30

Finále 2017 NBA medzi Cleveland Cavaliers a Golden State Warriors sú v plnom prúde, s Game 3 7-hier série ísť do Quicken Loans Arena v Clevelande, Ohio dnes večer. A aj keď basketbal nie je medzi vašimi záujmami, sme ochotní vsadiť, že Rihanna je. 

VIDEO: Sorry Boys! Rihanna Stole show počas finále NBA

Barbadská speváčka, ikona ulíc a čoskoro dizajnér make-up má už pôsobivý životopis. Ale medzi zavretím červených kobercov a chodníkov všade, krajina-viazaná bohyňa známa ako RiRi nájde čas ukradnúť show na športových udalosti rovnako. Konkrétne hry NBA. 

Rihanna nie je žiadny cudzinec na sedadle dvorca a dokázala, že je bonafide NBA superfan v priebehu rokov. Zatiaľ čo ona mala pocity o Lebrone Jamesovi viac než jasné, vrátane napísania svojho čísla na opaľovací krém na žalúdok, história ukazuje, že víťaz Grammy si užil basketbalovú hru bez ohľadu na to, kto hrá.

Pokračujte v posúvaní fotografickej štúdie o plnohodnotnom fandom Rihanny – a pozorujte ju na svojom dvore po celú dobu zostávajúcej série. Lebron James a Steph Curry, ktorí? 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 1 = 5

map