11 Osobnosti s návykom na nakupovanie horšie než tvoje

celebrity Shopping - Gigi Hadid VS - LEAD
Raymond Hall / GC Images

Jane Asher

December 09, 2016 @ 18:00 hod

To je sezóna nakupovať, až kým nezostanete.

Nič nie je úplne podobné nakupovaniu v sezóne, vďaka nekonečným predajom, ponukám a špeciálnym jednorázovým ponukám, je ťažké odolať výdavkom (príliš veľa) vašich náročných peňazí. Ale prinajmenšom nie sme jediní, ktorí tam predávajú banány na dovolenku. Celebrity ako Gigi Hadidová, Hilary Duffová a Reese Witherspoonová sa venujú všetkým svojim vianočným sviatkom, Chanuka a celkovým dovolenkovým nákupom. Vážne, pozrite sa na hmotnosť spodnej bielizne, ktorú Hadid musel kúpiť vo štvrtok, keď ju videli vystúpiť z kabíny v Soho, lemovanej mnohými, mnohými z tých kultových, ružových nákupných tašiek Victoria’s Secret. 

Môže to byť zima vonku, no nízke tempy nebudú zastaviť nás určených zákazníkov, ako sme vyzdvihnúť darčeky pre naše tajomstvo Santas, mama, otec, súrodenci, významné ďalšie, a všetci ostatní na našom zozname, v nasledujúcich týždňoch. 

VIDEO: Kylie Jenner oznamuje nadchádzajúce uvedenie “The Kylie Shop”

 

SÚVISIACE: Tieto sú najlepší módne predplatné krabice pre každú ženu na svoj dovolenkový zoznam

Posúvajte sa nižšie a uvidíte všetky svoje obľúbené celebrity vonku, nakupovanie svojich blízkych v tejto sezóne – hviezdy, sú to ako my, nie? Vyskúšajte naše 30-dňové obchody, ktoré vám pomôžu vybrať si všetky darčeky, ktoré potrebujete, a to všetko za úžasné ceny. 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

73 + = 77

map