12 Čo viete o našom štýle Crush, Haley Bennett

septembra In-Book Haley Bennett Lead
Edward Berthelot / Getty

Samantha Simon

21. augusta 2017 @ 9:00 hod
Každý produkt, ktorý sme vybrali, bol nezávislým výberom a hodnotením nášho redakčného tímu. Ak uskutočníte nákup pomocou príslušných odkazov, môžeme získať províziu.

Desať rokov po tom, ako jej film debutoval Hudba a texty, Haley Bennett je viac ako kedykoľvek predtým. V uplynulom roku sa zúčastnila Dievča vo vlaku a Veľkolepý sedem, a ona bola pomenovaná tvár Chloé je podpis vôňa, boot. V tomto októbri ju môžete vidieť oproti Milesovi Tellerovi vo vojnovej dráme Ďakujeme vám za vašu službu– a môžete sa spoľahnúť na to, že 29-ročná herečka vyhrá červený koberec pokaždé, keď vystúpi na podporu svojho najnovšieho projektu.

V poslednej dobe sme posadnutí Bennettovými módnymi voľbami od jej dramatických šiat Alexander McQueen a Valentino Haute Couture až po jej jednoduchý a elegantný každodenný vzhľad. Pre našu septembrovú emisiu sme preto požiadali herečku, aby preliala všetky svoje tajomstvá štýlov. Prejdite nadol pre 12 vecí, ktoré odhalila.

Pre ďalšie príbehy, ako je tento, vyzdvihnite septembrové vydanie V štýle, k dispozícii na novinových stánkoch, na Amazon, a pre digitálne stiahnutie teraz.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

45 − 41 =

map