13 Celebrity, ktoré dokazujú, že tekvica sú najlepším doplnkom na podstenie

Blake Lively, 2011
Albert Michael / Startraks Foto

Olivia Bahou

30. októbra 2017 @ 11:15 hod

Pád je nepochybne najzákladnejšou sezónou. Medzi dýňovými korenenými lattami, listovaním a zbieraním jabĺk je nespočetné množstvo príležitostí žiť svoj najlepší jesenný život – a získať tento pád – perfektný ‘gram’, ale možno nie je žiadna aktivita počasia na svete viac inštantná ako dýňová náplasť.

Zatiaľ čo naši priatelia sa s radosťou z nás zbavujú tých výstrižkov naplnených tekvicou, tieto osobnosti sú dôkazom toho, že lov na perfektný obraz (k) sa nemôže hanbiť. Bez ohľadu na to, či predstavujú Snap, ako Kourtney Kardashian a Blac Chyna, alebo sa nahrajú okolo tepienky ako David a Victoria Beckham, tieto hviezdy prežili svoje najlepšie a najzákladnejšie snepy.

Nemusíte ani odísť von z mesta, aby ste dostali epický squash-gram: Just peep Blake Lively, vyššie, ktorí sa obrátili na hornú východnú stranu do podzimnej aktivity, ako by to mohla urobiť len skutočná kráľovná.

VIDEO: Nezabudnuteľné kostýmy Kardashian Halloween

Pokračujte v posúvaní hviezd, ktoré urobili tekvica do perfektného pádu príslušenstva – ale bohužiaľ, nie do kočiarku. To by bola skutočná mágia.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

41 + = 50

map