13 Čo viete o našom štýle Rozdrviť Keňu Kinski-Jones

V štýle March 2017 GRM Kenya Kinski-Jones - Lead
Neil Rasmus / BFA / REX / Shutterstock

Samantha Simon

15. februára 2017 @ 11:00 hod

Keňa Kinski-Jones je oficiálne na našom dome-móde pre módny týždeň. Či už chodí po pristávacej dráhe pre Chanel alebo sedí na prednej rade v spoločnosti Dolce & Gabbana, 24-ročný model má veľký výpadový moment – a nemôžeme dostať dosť. Popri tom, že bola označená ako tvár popovej vône Stella McCartneyovej Popovej spolu s kolegami chladnými dievčatami Amandla Stenberg, Lordes “Lola” Leon a Grimes vlani, predstavuje spolu s jej skutočným priateľom Willom Peltzom dve kampane Calvin Klein. A ak sa zdá, že Kinski-Jones je úplne prirodzená v centre pozornosti, je to preto, že je to v jej krvi: Je to dcéra producenta Quincy Jones a nemecká modelka herečka Nastassja Kinski. Oh, a spomenuli sme, že Rashida Jonesová je jej polovica sestra? NBD.

Dostali sme sa s Kinski-Jonesom V štýleA vydala sa na všetko, od skriniek a šatstva na starostlivosť o pleť, až po ručné spodky, ktoré získala od jej slávnych rodinných príslušníkov. Prejdite nadol pre 13 vecí, ktoré odhalila.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 2 = 3

map