13 Times Sofia Boutella bol naším štýlom Muse toto leto

sofia Boutella
COOLMedia / NurPhoto / Getty

Samantha Simon

27. júla 2017 @ 18:00
Každý produkt, ktorý sme vybrali, bol nezávislým výberom a hodnotením nášho redakčného tímu. Ak uskutočníte nákup pomocou príslušných odkazov, môžeme získať províziu.

Nie je pochýb o tom: Leto 2017 oficiálne patrí do Sofia Boutella. Ona je na našom radare už od svojej úlohy v roku 2015 Kingsmen: Tajná služba, ale v posledných niekoľkých mesiacoch, 35-rok-stará hviezda vzala módnu hru do nových výšin.

Podporuje jej thriller Múmia v máji a júni zasiahol Boutella nespočet červených kobercov vedľa spoločnej hviezdy Tom Cruise. Vďaka dramatickým šatám Valentino, Prada a Miu Miu priniesla jeden pohľad za druhým. Počas globálneho tlačového turné sa Boutella rýchlo spevnila ako štýlová hviezda, ktorá stojí za pozornosť – a vzhľadom na skutočnosť, že spolupracuje s celebritou stylistkou Karlou Welchom (ktorej klientmi sú Lorde, Olivia Wilde a Karlie Kloss), je to bezpečná stávka, že jej víťazstvo pruh nebude čoskoro ukončený.

S jej posledným filmom, Atómová blondínka, Dnes už Boutella vystupuje viac ako kedykoľvek predtým – a nemôžeme dostať dosť jej očarujúceho vzhľadu. Prejdite nadol, aby ste videli 13 z najnovších oblečenia, ktoré nás najviac inšpirovali.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 1 = 5

map